פניני עשה מעשה נבלה

במכבי ת"א עדיין מדברים על העבירה שביצע פורוורד הפועל ירושלים, גיא פניני, על ליאור אליהו במהלך הניצחון 74:93 על קבוצתו של דן שמיר בגמר גביע ווינר. קטש: ראוי שיענש. שמיר: לא הייתי צריך להוציאו

יום שישי 19 אוקטובר 2007
שלמה חסיד

במכבי עדיין סוערות הרוחות בעקבות התנהגותו של גיא פניני אתמול. שחקן בכיר במכבי אמר ל-TELESPORT בעקבות העבירה המכוערת שעשה השחקן על ליאור אליהו כשזה הלך לסל: "פניני עשה מעשה נבלה. אני לא יכול לראות אותו".

במכבי כועסים מאוד על התנהגותו ומצפים שהוא יוענש על ידי המנהלת. מאמן הקבוצה, עודד קטש, אמר: "אני מדבר לא בתור מאמן מכבי ת"א ולא נגד הפועל ירושלים. מה שפניני עשה הוא בלתי ספורטיבי וראוי שהוא ייענש על ידי המנהלת אחרי שהיא תראה את הקלטת. לא יכול להיות ששחקן יבצע עבירה כזאת. כולם ראו מה קרה לבורשטיין שנפצע. מה שהיה קורה אם הוא היה גורם לפציעה של אליהו".

גם ארגון אוהדי מכבי ת"א, "הלב הצהוב", פנה למנהלת הליגה על מנת שזאת תשעה את השחקן לתקופה ארוכה: "התנצלות אינה פותרת מעונש. יש לנקוט ביד קשה על מנת לעצור עבריינים כפניני. ראוי שמישהו ירסן את הפרובוקטור הזה".

מאמן ירושלים, דן שמיר, היה יותר רגוע בקשר למקרה: "אני לא חושב שהייתי צריך להוציא אותו. חיכתי שהעניינים יירגעו. גם הוא יודע שהוא לא היה בסדר".

אוהדי ירושלים, מצידם, ממשיכים לתת גיבוי לפניני. אחד האוהדים ציין: "פניני הוא אחד השחקנים שאנחנו הכי אוהדים. שחקן נשמה שחי את המשחק ולא אוהב להפסיד כמו ששחקן צריך להיות".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק