טעות בזיהוי

לפני ארבע שנים, קובי בראיינט הגדול נפל בין רגע ממעמד של כוכב, לאדם המושמץ ביותר בארה"ב. הסיבה? שותפו לצמד המפלצתי, שאקיל אוניל, עזב את הלייקרס והשאיר אותו לבד, ולא רק מבחינה מקצועית

יום רביעי 23 ינואר 2008
מתן שמי
מית עם 24 ניצחונות ו-11 הפסדים, והדבר המשמח ביותר מבחינתו של קובי, היא ההוכחה לכולם כי כל השנים בהם נחשב כאגואיסט וסוציומט בלתי נלאה {מאז עזיבת שאקיל} הסתמנו כך מכיוון שפשוט לא היה מסביבו אף שחקן משלים ברמה מספקת.

הקפטן בצהוב שכונה ע"י מייקל ג'ורדן האגדי, "השחקן הטוב ביותר בעולם" רק לפני כשנה וחצי, אומנם לעולם לא יחלק אסיסטים כמו סטיב נאש וג'ייסון קיד, אך דוגמא אחת לפרגון של בראיינӘ יכולנו לראות בניצחון המדהים על פיניקס 115:122 בחודש דצמבר. 

כמה דקות לסיום המשחק ביתרון מינימלי ללייקרס, קובי חדר במהירות בזק כמו שרק הוא יודע, הגנת הסאנס כבר התכוננה לבצע עבירה בכדי למנוע נקודות קלילות, ובראיינט בניגוד לציפיות מצא את אנדרו̠ביינום מתחת לסל באסיסט גדול שחתם את הניצחון. "השמיים הם הגבול עבורו" אמר קובי על הסנטר הצעיר מיד אחר כך והוסיף לסיום "אני מרוכז רק בדבר אחד, וזו זכייה באליפות".

כעת, כשהאקס המיתולוגי, שאקיל אוניל, נועל את הבית הדרום מזרחי עם מߙאמי היט בדרך לעונה אומללה, קובי בראיינט יודע, זכייה בתואר האליפות בפעם הראשונה ללא הביג דיזל, וגם שונאיו הגדולים ביותר לא יוכלו לעשות דבר מלבד לעמוד ולמחוא כפיים לפנומן בצהוב. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק