באיירן תחגוג גם בבוכום?

בונדסליגה: באיירן מינכן שמאיימת להפוך את החורף הקרוב בגרמניה לפיהוק תתארח בבוכום במחזור העשירי. השנייה בטבלה ורדר ברמן תארח את הרטה ברלין בעוד שאלקה תשחק מול האנזה רוסטוק

שבת 20 אוקטובר 2007
רועי רובינשטיין

מיליוני גרמנים מתכוננים עכשיו לחורף, קונים מעילים חדשים ומתכננים את חופשות הסקי הקרובה וגם מחפשים נושאי שיחה מעניינים לקראת פגרת החורף של הבונדסליגה שתחל בעוד חודש וחצי, עד אז הרי באיירן מינכן כבר תוליך אותה בפער גדול מידי... כך לפחות זה נראה בינתיים.

מי שתנסה להאט את הקצב של הקבוצה של אוטמאר היצפלד השבת היא בוכום שתנסה לנצח לראשונה מזה חודשיים. הקבוצה של מרסל קולר אולי אינה בין האריות של הליגה אך העונה כבר הצליחה להתעלות על עצמה במשחקים מסוימים. המאמן צפוי לעלות בהרכב התקפי בכדי להפתיע את המוליכה.

באיירן מנגד מגיעה למשחק כאשר בשורה אחת טובה כבר ניתנה לאוהדיה, החלוץ מירוסלאב קלוזה שפציעה מנעה ממנו ליטול חלק במשחקי הנבחרת בשבוע האחרון בריא וישוב להרכב הערב. מהעבר השני של המגרש השוער הצעיר רייזינג ימשיך למלא את מקומו של אוליבר קאן בין הקורות בתקווה שלא לספוג בסך הכל את השער השני לרשת באיירן העונה.

השלישית בטבלה ורדר ברמן תארח הערב את הרטה ברלין כששני שחקנים שמזמן לא שיחקו בווזנרסטאדיון ישובו להרכבה, תומאס פרינגס וטים בורובסקי אמורים לאייש את מרכז המגרש של הקבוצה שכבשה 11 שערים בשני משחקי הליגה האחרונים שלה. יחד עימם מקווה תומאס שאף שחתם על חוזה חדש במועדון לארבע שנים נוספות לנצח את הרטה ברלין שניצחה את ברמן בביתה בשתי העונות החולפות. "הוכחנו כבר לליגה שאנו יודעים להפתיע ולשחק מצוין אמר מאמן הרטה דיטר הונס שמקווה להשיג ניצחון ראשון מזה שלושה משחקים הערב.

מי שעוד תרצה ניצחון הערב היא שאלקה 04 שתתארח בהאנזה רוסטוק. הקבוצה של מירקו סלומקה אשר ספגה הפסד ביתי מביש לקרלסרוהה במחזור הקודם חייבת לחזור אל מסלול הניצחונות עליו הייתה לפני אותו משחק אם ברצונה להדביק את הפער מהמוליכות. רוסטוק מצידה הראתה העונה כי בבית קשה מאד לנצח אותה והשיגה את רוב הנקודות שלה עד היום במשחקים שקיימה בביתה.

במשחק שפתח את המחזור גברה דואיסבורג 1:2 על אנרג'י קוטבוס משערים של שוליקה (7) בבעיטה חופשית מרהיבה וגרליץ' (74) העניקלה את הניצחון לאחר שטמו רוסט השווה זמנית (66) כשכבש לזכות המארחת.

במשחקים נוספים הערב: באייר לברקוזן - בורוסיה דורטמונד, נירנברג - איינטרכט פרנקפורט, המבורג שטוטגאר.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק