ממש לא ציפיתי לדבר כזה

מאמן הפועל קטמון/מבשרת, מירו בן שמעון, התפעל מ 3000 האוהדים שהגיעו למשחק הבכורה של הקבוצה בליגה א'. קטמון גברה על הפועל נחלת יהודה משער שהובקע 4 דקות לסיום המשחק

שבת 20 אוקטובר 2007
אלכס נירנבורג
סיפתח מוצלח לקבוצת הפועל קטמון/מבשרת, שהוקמה הקיץ על ידי אוהדים מאוכזבים של הפועל ירושלים, שביקשו לשים קץ לעידן ויקטור יונה ויוסי סאסי:  הקבוצה החדשה, המשחקת בליגה א' גברה במשחק הפתיחה על הפועל נחלת יהודה בתוצאה 1:2. 

הקטמונים נקלעו לפיגור במחצית השנייה  אך השלימו מהפך מרגליו של אורי ורנר, זוכה תוכנית הריאליטי "אלוף הכדורגל". ורנר כבש צמד בדקות 76, ו 85 והעניק לקבוצה החדשה את הנקודות הראשונות בתולדותיה. 

אך עם כל הכבוד לנקודות, הסיפור האמיתי התרחש ביציעי המגרש בגבעת רם. כ 3000 צופים ססגוניים ולבושים באדום הגיעו לעודד את קבוצת האוהדים הראשונה בכדורגל הישראלי. 

"זה היה פשוט מדהים", סיפר מאמן קטמון מירו בן שמעון, "היו הערכות שיגיעו כמה מאות. אבל לכמות גדולה כל כך של אוהדים ממש לא ציפיתי. זה היה פשוט מדהים. במגרש לא הייתה אווירה של ליגה א' אלא של ליגה גבוהה הרבה יותר. כל הכבוד לאוהדים על האווירה המיוחדת הזאת". 

בהתייחסו למשחק אמר בן שמעון: "נחלת עלו ליתרון למרות שכמעט ולא תקפו. אני שמח שבעזרת התמיכה של הקהל ידענו לחזור מהפיגור וגם לנצח. הקהל פשוט לא הפסיק לעודד לשניה". 

השחקנים המוכרים בשורות הפועל קטמון/מבשרת הם:תומר עיוון, ולנטין תיאודוריקה, אבי סנדור, מאור אלבז, יניב אופיר, יניב אברהמי ומוטי מנחם.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק