באיירן נשארה בלתי מנוצחת

מסיפורי המחזור העשירי בגרמניה: באיירן פיגרה מול בוכום ויצאה מנצחת, איביצ'ה אוליץ' הקרואטי כבש שלושה שערים לזכות המבורג ונירנברג חזרה מפיגור לניצחון 6:1

שבת 20 אוקטובר 2007
אבי יופה
עד לדקה ה-78 זה נראה כי באיירן מינכן בדרך לאיבוד שתי נקודות יקרות בקרב על צמרת הבונדסליגה, אבל אז הגיע בסטיאן שוויינשטייגר', שכבש את שער הניצחון והחזיר את באיירן הביתה למינכן עם שלוש הנקודות, כשהפער בצמרת נשאר מבטיח ועומד על שש נקודות. לפני שער הניצחון של באיירן העלה גרוטה את בוכום ליתרון בדקה העשירית. פרנק ריברי הצרפתי השווה זמנית את התוצאה. 

תוצאת המחזור שייכת למחזיקת הגביע נירנברג, שפיגרה בביתה 1-0 מול פרנקפורט משער של טקהארה היפני בדקה ה-12, אבל יצאה מנצחת בגדול עם חמישה שערים. חריסטאס השווה בדקה ה-20, ובמחצית השנייה הגיע הבליץ. שני שערים של מינטל בדקות 50 ו-64, יחד עם שערים של מיסימוביץ' וקנדי, השפילו את פרנקפורט. 

פרט לתוצאת המחזור, מה שעוד אפיין את סוף השבוע בגרמניה, היה הצטיינות החלוצים הקרואטים. איביצ'ה אוליץ', שלא הצליח למצוא את הרשת מול נבחרת ישראל, מצא אותה הערב שלוש פעמים בניצחון הענק של קבוצתו, המבורג, על האלופה היוצאת שטוטגראט. מתיאסן הוסיף את הרביעי של המבורג. טאסקי המתיק מעט את הגלולה המרה לשטוטגארט. 

עוד חלוץ קרואטי שהצטיין הערב היה חלוצה של בורוסיה דורטומונד, פטריץ', שהבקיע צמד לזכות קבוצתו במשחק החוץ מול לברקוזן. גקאס היווני השווה זמנית ללברקוזן, ובדקה ה-87 הגיע השער של קיסלינג מלברקוזן, שחתם את תוצאת המשחק. 

במשחק הבית של ורדר ברמן הוכיח קשר הקבוצה דייגו, מדוע נבחר לשחקן חודש ספטמבר בבונדסליגה. ברמן ניצחה במשחק קצבי את הרטה ברלין בתוצאה 2-3, עם בישול של דייגו, שגם היה מעורב במהלכים של שני השערים האחרים עם ראיית משחק חכמה ונגיעה רכה, שהשאירה את אלמיידה לבד מול השוער בדקה ה-57 לכבוש את הראשון של ברמן. ז'ילברטו השווה זמנית בדקה ה-61 ל 1-1, ודקה אחר כך העלה רוזנברג המחליף ל 2-1. השער השלישי של ברמן הגיע מרגלי מחליף נוסף, אנדראסן. בדקה ה-90 כבש אוקרונוקוו את השער השני של הרטה, שלא מנע את ההפסד. 

המשחק החלש ביותר של המחזור, שסיפק עד עתה 28 שערים, כאשר שני משחקים ייתקיימו מחר, הפגיש את הנזה רוסטוק עם שאלקה. ג'ראלד אסמואה העלה את שאלקה ליתרון בדקה ה-33. שטיין השווה בדקה ה-56. 

אתמול גברה דואיסבורג על קוטבוס בתוצאה 2-1 והשאירה אותה עם התואר המפוקפק של הקבוצה היחידה בליגה שלא ניצחה עד עתה. מחר ייפגשו קרלסואה וארמניה בילפלד, והאנובר תארח את וולפסבורג.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק