2

מקווה שבני יעבור לרטאל

אימו של כוכב מנצ'סטר יונייטד, כריסטיאנו רונאלדו חולמת שבנה יעבור לשחק על הדשא בסנטיאגו ברנבאו ואף מחזיקה פוסטר שלו במדי ריאל: רוצה לראותו במדריד בעודי בחיים

יום רביעי 23 ינואר 2008
אייל כהן

דולרס אביירו רונאלדו, אימו של הסופר סטאר של מנצ'סטר יונייטד, התראיינה ל'אס' הספרדי וגילתה מהו החלום שאותו היא חולמת: "הלוואי שרונאלדו יהיה שחקנה של ריאל מדריד". 

אין ספק שאימא בדרך כלל צודקת ויודעת את הנטייה של בניה, השאלה אם גם כעת יבינו זאת במנצ'סטר יונייטד. אין ספק שדולורס רונאלדו, מעודדת את ריאל מדריד, אפילו פוסטר של בנה עם מדי הקבוצה הלבנים נמצאים ברשותה והיא מראה זאת לכל החפץ בכך: "אם הוא יעזוב מתי שהוא את אנגליה, אני רוצה לראותו במדריד. זה החלום שלי" הצהירה אימו של השחקן. 

הכתב הפורטוגלי, ג'וליום באלגה התייחס לכך, כדי להרגיע את אוהדיו המושבעים באולד טראפורד: "היא בעיקרון התייחסה לראיון שנערך עימה למגזין 'אס', שהיא בהחלט תרצה לראותו במדריד עוד בחייה. היא לא התייחסה לגבי הזמן הקרוב, אלא בעוד מספר שנים.

"כמובן שאם רונאלדו יעבור לריאל מדריד, אימו תהיה מאושרת כל כך, כיוון שמדובר בחלום ילדות שיתגשם. זה לא יהיה כמובן הוגן עבור מנצ'סטר יונייӘד, אבל זה עניין שיכול להתגשם בעתיד ויהפוך להיסטוריה. הם (ריאל מדריד) מועדון פאר אגדי, ולכן הוא מהפנט אפילו את אימו של כריסטיאנו רונאלדו". 

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק