בורשטיין מציג: מיד אשוב

כל מה שקורה העונה במכבי ת"א השכיח את פציעתו הקשה של גארד מכבי ת"א. בורשטיין אמר בציניות: מכבי מסתדרים בלעדיי. שרף מחכה, הרופאים אופטימיים והאוהדים מכינים קבלת פנים

יום חמישי 24 ינואר 2008
שלמה חסיד

העונה המטורפת שעוברת על מכבי ת"א (שני סיפורים לפחות בשבוע) הסיטה את אור הזרקורים מהמקרה העצוב של טל בורשטיין. 

השחקן הישראלי הבכיר ביותר מאז עודד קטש (שלוש זכיות ביורוליג) מוצא את עצמו זו העונה השנייה ברציפות נאבק בפציעה קשה וכל זה בגיל 27.

בורשטיין מקפיד להופיע לכל אימון ולכל משחק, אולם אין ספק שהעובדה שהוא לא משחק פוגעת באווירה מסביבו. כשבורשטיין נשאל "מתי הוא חוזר?", הוא ענה בחצי ציניות "בשביל מהȠשאני אחזור, מכבי מסתדרת מצויין בלעדיי. עובדה שהם מנצחים. אולי לא צריכים אותי".

כמובן שבורשטיין אומר את הדברים בציניות. במכבי כל הזמן משדרים לו שהם רוצים אותו על המגרש.

מאמן מכבי ת"א, צביקה שרף: "ישȠלי ביטחון מלא שבורשטיין יחזור ויהיה איתנו בשלבים היותר מכריעים של העונה. טל הוא שחקן חשוב ביותר במערך של מכבי. הוא פייטר. יש לו ניסיון רב. המשקל הסגולי שלו בקבוצה מכריע. אנחנו מחכים לו ומקווים שיחזור כמה שיותר מהר".

אז מתי טל יחזור? די ק۩ה לדעת. רופאו של השחקן, עומר מידן מסביר ש"צריך לשמור על אופטימיות ובמקרה של טל אני אופטימי מאוד. המצב מתקדם, אבל הבעיה בפציעות היא האלה שאי אפשר לדעת בוודאות מתי הוא יחזור. לפעמים יש עיכובים שצצים תוך כדי, דברים שאי אפשר לחזות ולכן הӗזרה מתעכבת. טל חזק ויחזור. מכבי תהנה ממנו".

האופטימיות של רופאו של בורשטיין, עדיין לא מביאה לסיפוק מצידו של טל. גיסו של השחקן, משה סגל והפיזיוטרפיסט של בני השרון מספר ש"טל מחכה לדיאגנוזה מארה"ב שצריכה להתקבל בשۑוע הבא. אני לא שואל אותו כל הזמן מתי הוא חוזר, אבל יש שיפור במצב רוח שלו. אפשר כבר להריח את החזרה. רגל אחת שלו כבר טוב. עם הרגל השנייה צריך עוד לחכות. מה שמדהים שהחלק הכי חזק בגוף שלו זה הרגליים ודווקא שם הוא נפצע".


אחת השאלות שעוӜות היא איך האוהדים של מכבי שותקים ולא מעודדים את בורשטיין בכלל כשכולם חוזרים את קריאות העידוד כלפי ניקולה וויצ'יץ' שהיה פצוע על הספסל של מכבי.

אלי דנינו, אוהד מוכר של מכבי משער 11 אמר: "זה לא נכון שלקהל לא איכפת מבוۨשטיין. הוא מוקף באהבה. אין משחק שלא קופצים עליו אוהדים ושואלים אותו מתי הוא חוזר. שנה שעברה כשהוא חזר מפציעה זה היה אחד הרגעים המרגשים של העונה. את ניקולה התחלנו לעודד רק כשלבש את החולצה של מכבי בחזרה. כשטל יקבל את החולצה של מכבי, הוא יקבל חיבוק ואהבה מהקהל שזה לבד יגרום לו לחזור להיות אותו שד שהוא היה". גור שלף, חברו הטוב ביותר של בורשטיין מסכם: "מכבי זקוקה לטל והוא יחזור. טל חזק מאוד בראש. הוא התגבר על פציעה בשנה שעברה וחזר וגם השנה הוא יחזור ויהיה במיטבו ומכבי תהנה ממנו. טל שחקן חשוב ביותר של מכבי ואין לי ספק שהחזרה שלו תשדרג את הקבוצה".
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק