תצוגת נפל של נתניה

מכבי נתניה הציגה הערב את המשחק הרע ביותר שלה העונה. הקבוצה כמעט ולא בעטה לשער ומיעטה להגיע להזדמנויות. לכן זה הספיק רק לניצחון 0:2 על האחרונה בטבלה והקבוצה הכי גרועה בליגת העל

יום ראשון 21 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב הגיעה הערב למשחק באצטדיון רמת גן בידיעה שהפסד עלול להוביל את המועדון למחוזות שלא ראה מעולם, כלומר הליגה הלאומית. מנגד מכבי נתניה הגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים, בכושר מספיק טוב כדי להנחיל לצהובים הפסד ביתי. 

מחצית ראשונה

הקבוצה של ניר לוין חיפשה ניצחון ליגה ראשון העונה, שימלט אותה מהמקום האחרון בטבלה, וכבר אחרי שתי דקות התקוות, בשלב הזה, נגוזו. כדור חופשי של נתניה מצד ימין הגיע לבה, שמחמישה מטרים המשיך פנימה. 1:0 למכבי נתניה. 

אחרי שער היתרון של נתניה, השתלטה תל אביב על המשחק בהנהגתו של רודי חדד. אותו חדד כדרר בצד ימין של ההתקפה בדקה ה-12 והטריד את הגנת נתניה בבעיטה חזקה מזווית קשה, שנחתה בידי השוער.  

בדקה ה-17 זה היה תורה של נתניה לאיים על השער. התקפה מתפרצת של הקבוצה הסתיימה בהגבהה של תמיר כהן לתוך הרחבה, שמצאה את אוקוצ'ה פנוי בתיבת החמש. אוקוצ'ה המשיך את הכדור מהאוויר החוצה.

בדקה ה-25, נכבש שערה השני של נתניה. הכדור הוגבהה לכיוון הרחבה של תל אביב מכ-40 מטרים, רק כדי לפגוש את ראשו של הבלם מרטינוביץ', שנגח אחורנית לשערו הוא. שער עצמי והתוצאה 2:0. 

מחצית שנייה

בדקה ה-63, חילוף ראשון במכבי תל אביב. דודו ביטון נכנס למשחק במקומו של רודי חדד. 

בדקה ה-65, חילוף ראשון במכבי נתניה. יחיאל צגאי נכנס במקומו של אובודו אוקוצ'ה. 

בדקה ה-73, חילוף שני בתל אביב. שירן ייני נכנס במקומו של ארז מסיקה. 

בדקה ה-76 חילוף שני בנתניה. סבסטיאן רוזנטל החליף את כובש השער, גורג' בה. 

בדקה ה-78 חילוף נוסף בתל אביב. החלוץ המאכזב, יניב עזרן, הוחלף בעומרי רון. 

בדקה ה-87 נכנס למשחק במדי מכבי נתניה שחקן נבחרת הנוער, חן עזרא, במקומו של אלמוג כהן.הרכבי הקבוצות:

מכבי תל אביב: דרגוסלאב יבריץ', יובל שפונגין, מילאן מרטינוביץ', ליאור ז'אן, אורי שטרית, רביד גזל, ז'וזה רמאליו, ארז מסיקה, רודי חדד, יניב עזרן, יאניק קמנאן.

מכבי נתניה: לירן שטראובר, לואיס מרין, אבי סטרול, סטניסלב אנגלוביץ', דדי בן דיין, מריוס בונדאה, אלמוג כהן, תמיר כהן, דלה ימפולסקי, אוקוצ'ה, ג'ורג' בה.

צילומים: יותם רונן


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק