הם פושעים לאור היום

בעלי מכבי תל אביב, לוני הרציקוביץ', יצא בסיום משחק ההפסד לנתניה בהתקפה חריפה על שחקני הקבוצה: "הם ביישו את המועדון". ניר לוין: המצב קשה". תמיר כהן: "לא מעניינת אותי מכבי תל אביב"

יום ראשון 21 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

נראה שההפסד לנתניה היה הקש ששבר את גבו של בעל הקבוצה, לוני הרציקוביץ', שהגיב בסיום: "מה שקרה היום זו בושה וחרפה. הם ביישו את המועדון. חלק מהשחקנים לא ראויים ללבוש את מדי מכבי תל אביב ונדאג שהם לא ילבשו את מדי הקבוצה בעתיד. הם פושעים לאור היום. המצב קשה, אבל נעשה מה שצריך. יש דברים לא מקובלים ואי אפשר להיראות ככה. מה שכן חשוב לי להדגיש, שנושא פיטוריו של המאמן כלל לא עומד על הפרק ואין שום סיכוי שניר לוין יעזוב". 

גם הקש של אוהדי מכבי תל אביב נשבר ומאות מהם, שנכחו במשחק שנערך הערב באצטדיון רמת גן, התגודדו בסיום סביב אוטובוס הקבוצה וגידפו את השחקנים, אחרי עוד תצוגת נפל שהשאירה את קבוצתם במקום האחרון בטבלה, ללא ניצחון ליגה אחרי שישה מחזורים.

ניר לוין: "אנחנו משחקים רע מאוד. אני משוכנע שהקבוצה יכולה לשחק טוב יותר. יש לנו שחקנים טובים, ואין לי ספק שנוכל להלחם נגד הירידה. לא ברור לי מה בדיוק קורה, אבל ברור לי שאין כרגע שום דבר טוב בקבוצה. אני לא מתכוון לעזוב ואני בטוח שיש לי את היכולת לעזור לקבוצה להתאושש מהמצב הקשה שהיא נמצאת בו. אני לא מבין איך זה קרה כי שבועיים הקבוצה התאמנה נהדר. פשוט חבל". 

במכבי תל אביב אסרו על השחקנים להתראיין. מאידך במכבי נתניה חגגו את ההעפלה למקום השני. תמיר כהן: "לא מעניין אותי מה שקורה היום במכבי תל אביב. ברגע שעזבתי השארתי את הפרק הזה מאחוריי. אנחנו על הגל הנכון ובדרך טובה להמשיך הלאה".

שוער נתניה, לירן שטראובר, התעמת בסיום עם מספר אוהדי מכבי תל אביב שקיללו אותו. שטראובר: "אני באמת לא מבין את האוהדים האלה, כי אני נתתי הכל לקבוצה כששיחקתי בה". 

צילומים: יותם רונן

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק