גוטמן: ידעתי שיהיה קשה

בהפועל תל אביב שררה אכזבה רבה בעקבות ההפסד לבני סכנין. עוד מהמאӞן: "חוסר יציבות זה חלק מהעניין". בכיר בהפועל: "המשחק באשדוד הוא משחק העונה שלנו"

שבת 26 ינואר 2008
מערכת TELESPORT

הפועל תל אביב רשמה הפסד ביתי שביעי העונה, הפעם לבני סכנין בתוצאה 1:0.

מאמן האדומים, אלי גוטמן, אמר בסיום: לצערי, חוסר יציבות זה חלק מהעניין לגבי קבוצות תחתית. אמרתי לשחקנים בחדר ההלבשה שהמשחק יהיה קשה כי סכנין לא סתם בצמרת. קבוצה במצבנו היינו צריכים לדעת לקחת נקודה מהמשחק הזה, זה מאכזב אותנו".

"שוב איבוד ריכוז במצב נייח הביא להפסד. המחצית השניה היתה מאוד רעה өלנו. במחצית הראשונה יזמנו ותקפנו, אבל במחצית השניה לא היינו יציבים. אם היינו משיגים תיקו זה היה משקף את המשחק, אבל אין אם בכדורגל".

מאמן בני סכנין, אלישע לוי, אמר בסיום: "היום כולם יודעים שӡכנין נמצאת איפה שהיא נמצאת לא במקרה. אנו משחקים כדורגל טוב ונכון, לא בכדי אנחנו מנצחים את בית"ר בטדי ואת הפועל בבלומפילד, שזה לא קל. במצבים קשים ידענו להרחיק את הפועל מהשער שלנו, מנענו מהם להגיע להזדמנויות".

שוערה של&ɮbsp;סכנין, מאיר כהן, אמר: "יש לי היסטוריה עם אוהדי הפועל ת"א. מאז תקופת בית שאן הם ממשיכים לקלל אותי, וטוענים שזה בגלל שאני השריד האחרון מהקבוצה. כשאתה מגיע לאיצטדיון וכולם מקללים אותך, זה רק נותן ۙותר אנרגיות ויותר חשק לשחק ורציתי לשמוע יותר חזק, בגלל זה סימנתי להם את התנועה עם היד".

"אחרי שניצחנו את חיפה ונתניה, כולם אמרו שיכול להיות שזה יעבור, אבל משבת לשבת אנחנו מראים שאנחנו קבוצה טובה, והשמים הם הגבול. אני מקווה שנשמור על̠המקום שאנחנו נמצאים בו. הפועל לא תוכל להישאר ככה בליגה. הם באו לשחק כדורגל יפה, הם לא מבינים שקבוצת תחתית לא יכולה לשחק ככה".

מאור בוזגלו: "לא ייחסתי חשיבות לכל השבוע האחרון. נושא חיפה מאחוӨיי, אני היום שחקן סכנין לכל דבר ונהנה מכל רגע".

תגובות

טלספורט בפייסבוק