אסור להרעיב את האריות

אליפות אפריקה: נבחרת קמרון חיפשה ניצחון בכורה בתחרות, והשיגה אותו בסטייל 1:5 על פני זמביה החלשה. ג'וב תרם צמד, ביחד עם סמואל אטו שהתכבד בשעתו השלישי בתחרות. מצרים הביסה 0:3 את סודן

שבת 26 ינואר 2008
מערכת TELESPORT
האריות של אפריקה השפילו 1:5 זמביה במסגרת אליפות אפריקה. זהו הניצחון הראשון של קמרון בטורניר. במשחק נוסף הביסה מצרים 0:3 את סודן ונמצאת כבר בשלב הבא.

לאחר ההשפלה מול מצרים במשחק הפתәחה, החליט המאמן אוטו פפיסטר ללכת על כל הקופה. החגיגה החלה בדקה ה-28 כאשר ג'רמי, קשרה של ניוקאסל כבש את הראשון, שלוש דקות לאחר מכן ההגנה של זמביה הרימה ידיים וג'וב מניס הצרפתית, כבש ללא בעיות את השני. 

שתי דקות לפני תום המחצית אצ'ילה אמאנߔ, קשרה של טולוז השלים את השלישי עבור קמרון במחצית יוצאת מהכלל. במחצית השניה, גם סמואל אטו השלים את השער השלישי שלו בטורניר בפנדל (65). ואת הקינוח קבע ג'וב בצמד אישי 10 דקות לפני תום המשחק. פליקס קאטונגו כבש את שער הניחומים עבור נבחרת 'קליעי הנחושת'. ļbr/>
במשחק נוסף שנערך בבית ג' גברה מצרים 0:3 חלק על סודן. חוסני אבד-ראבו כבש את הראשון בפנדל בדקה ה-29. במחצית השנייה תרם מוחמד אבו טריקה, קשר אל האלי המצרית צמד (78,83) תוך חמש דקות.

תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק