לוזון העביר אימון ראשון

המאמן שפוטר מהפועל ת"א, העביר אימון ראשון במכבי פ"ת ואמר: המטרה להיות באירופה. עופר פביאן החליט לעזוב את אם המושבות. החלוץ הקרואטי פראיקה מגיע למבחנים

יום ראשון 27 ינואר 2008
אשר גולדברג

גיא לוזון חתם הבוקר ל-3 שנים במכבי פ"ת ואמור העביר הערב אימון ראשון לקבוצה, זאת לאחר שהחל מחצות הוא קיים שיחות עם ראשי הקבוצה, עמוס לוזון ושינו זוארץ. 

גיא לוזון אמר באימון הבכורה: "לא רציתי לאמן העונה בקבוצה נוספת חוץ מהפועל תל אביב, אבל למכבי פתח תקווה אני לא יכול להגיד לא. המטרה שלנו היא להגיע לאירופה, בשביל זה אני כאן". 

בשיחות לוזון נדש ב'פקודה' לחזור הביתה ולתפוۡ את הפיקוד על מכבי פ"ת, למרות שכוונתו היתה לנוח עד לסיום העונה.

הבוקר התקיימה פגישה בין זוארץ למאמן שהתפטר, עופר פביאן, אשר החליט בסופו של דבר לוותר על משרת עוזר המאמן ואמר: "היו לי שנים טובות במכבי פתח תקווה, ېבל זה נגמר. יציעו לי דרך אחרת במקום אחר, ואני לא נשאר בשום קבוצה ושום מחלקה במועדון".

בקבוצה החליטו לתת ללוזון לבחור זר או שניים מתוך השמות שהועלו ונבחנו בתקופה האחרונה במועדון. לוזון ניצל את הזמן שבין פיטוריו מהפועל ת"א למינויו למאמן ב۞כבי פ"ת, להשתלמויות באירופה כולל עשרה ימים אצל סןן גוראן אריקסון במנצ'סטר סיטי. החלוץ הקרואטי בושקו פראיקה מגיע למבחנים בקבוצה.

גיא לוזון אימן את מכבי פתח תקווה החל מאוקטובר 2001 עד תחילת העונה הנוכחית ואיתו הצליחה הקבוצה להעפיל פעמיים לגביע ߐופ"א, כולל פעם ראשונה בשלב הבתים בגביע אופ"א.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק