זיו קיבל הצעה מקופנהאגן

מגנה של בית"ר ירושלים קיבל הצעה לחוזה לשלוש שנים בקבוצה הדנית. ברק יצחקי ערך גם היום אימון מלא וצפוי לפתוח מול מכבי ת"א. רומולו עדיין סובל מכאבים בגבו והוא בספק למשחק

יום שלישי 23 אוקטובר 2007
אסף שקד

 מגנה של בית"ר ירושלים, יואב זיו, קיבל הצעה לחוזה ארוך טווח למשך שלוש שנים בקבוצת פ.צ קופנהאגן. הקבוצה הדנית שהדיחה את בית"ר ירושלים בשלב מוקדמות ליגת האלופות יצרה קשר עם השחקן  באמצעות סוכנו רונן קצב והגישה לו את ההצעה הרשמית.

זיו הציג את ההצעה בפני ניצגי בית"ר ירושלים ואלה יבחנו אותה. יש לציין שבית"ר לא קיבלה הצעה מהקבוצה הדנית ונראה כי רק בינואר כשיגיע מועד העברות יפתח משא ומתן בין הצדדים. דובר בית"ר, עודד זרגרי אמר כי: "אנחנו לא קיבלנו הצעה מהקבוצה הדנית, אבל ראינו את ההצעה לזיו".

בהלת כרטיסים למשחק הקרוב של בית"ר ירושלים מול מכבי ת"א. למרות העובדה שהקבוצה היריבה של בית"ר ירושלים נועלת את הטבלה, מגלים אוהדי בית"ר ירושלים עניין רב במשחק ובמהלך היממה האחרונה נמכרו למעלה מ-2,500 כרטיסים בנוסף ל-7,000 המנויים שכבר הבטיחו את מקומם במשחק.

אחת הסיבות לעניין הרב במשחק היא הרצון של אוהדי בית"ר ירושלים לראות את קבוצתם נוקמת במכבי ת"א על ההפסד 0-7 לפני 6 שנים. אז, באותו הפסד- רשמה בית"ר ירושלים הפסד משפיל שנשאר לזיכרון אצל אוהדי הקבוצה שמחפשים את הנקמה.

אלדד גרשון, אחד מהאוהדים המוכרים של בית"ר, הסביר היום את המצב: "אנחנו רוצים להיות שותפים לאפשרות שמכבי ת"א תרד ליגה. אנחנו זוכרים טוב מאוד את אותו משחק בו הפסדנו להם 0-7 ועכשיו זאת ההזדמנות לנקום בהם. אנחנו רוצים להיות המסמר האחרון בארון שלהם ולהכניס אותם למשבר יותר עמוק ממה שהם נמצאים בו. אני חושב שזה אחד המשחקים הכי מעניינים שהיו לנו בשנים האחרונות ונמלא את טדי".

במסגרת שיפור השירות החליטו בבית"ר ירושלים למכור כרטיסים למשחק גם בקופות אצטדיון טדי בכל יום משה 10 בבוקר ועד לשעה 18:00 בכל יום עד למשחק (לא כולל שבת). ההערכה היא כי עד יום שישי יאזלו מרבית הכרטיסים למשחק וטדי צפוי להיות מלא בכ-19 אלף צופים.

במקביל לבהלת הכרטיסים, ממשיכה בית"ר ירושלים את הכנותיה לקראת מפגש הקצוות המעניין כשגם היום ערכה הקבוצה אימון במגרש האימונים סמוך לאצטדיון הסופרלנד בראשון לציון. ברק יצחקי שהושבת במשחק הליגה האחרון בגלל פציעה בברך, חזר כבר אתמול להתאמן וגם היום ערך אימון מלא. בצוות המקצועי של בית"ר מאמינים כי השחקן יהיה כשיר ואף צפוי לפתוח בהרכב מול מכבי ת"א.

לגבי אנטונלי רומולו, המצב פחות פשוט, החלוץ הברזילאי אומנם מתאמן כמעט באופן מלא, אך עדיין סובל מכאבים בגבו ורק לקראת יום חמישי תתבהר התמונה האם הוא יהיה כשיר למשחק או לא. במידה והשחקן לא יהיה כשיר, יהיה זה עמית בן שושן שיזכה לפתוח שוב בהרכב, במידה וכן יהיה כשיר, ליצחק שום יהיה כאב ראש מה לעשות עם עמית בן שושן לאחר הצמד שכבש בשבת.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק