גיא לוזון: אנדרלכט פייבורטית

מאמן הפועל תל אביב, אמר עם הנחיתה בבריסל, שאנדרלכט יריבת הפועל ת"א ביום חמישי, היא הקבוצה החזקה בבית. המאמן ישאב מידע מטועמה, ורמוט וברדה

יום שלישי 23 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

הפועל תל אביב נחתה הערב (שלישי) בבריסל אשר בבלגיה. גיא לוזון, מאמן הפועל תל אביב החל בלוחמה הפסיכולוגית לקראת המפגש מול אנדרלכט ביום חמישי במסגרת גביע אופ"א.

מאמן הפועל תל אביב אמר לקראת המפגש: "אנדרלכט בהחלט פייבורטים ואנחנו באים כאנדרדוג למשחק". הערב במלון יגיעו לפגישת מחזור, שחקני הפועל תל אביב בעונה שעברה, סלים טועמה, גילי ורמוט ואליניב ברדה, אשר יתנו עצות ללוזון לקראת המשחק. 

הפועל לבלגיה בלי מצב רוח


בהפועל ת"א מאבדים ביטחון ונראה שפיק בירכיים משתלט על האדומים ממתחם וולפסון.  הקבוצה יצאה היום לבריסל שם תשחק ביום חמישי מול אנדרלכט. מי שנשאר בארץ ולא יצא עם הקבוצה לבלגיה הוא הקשר תוצרת בית, שי אבוטבול. נראה שיש נתק בין אבוטבול לראשי הקבוצה והמאמן גיא לוזון נתק שיכול לתפוס כותרות לא נעימות בימים הקרובים.

המאמן גיא לוזון אמר היום בנמל התעופה:  "יש לאנדרלכט שחקנים בנבחרות צ'כיה, בלגיה, מצרים ולכן צפוי לנו משחק מעניין.  זו קבוצת הפאר של הכדורגל הבלגי. המטרה שלנו היתה להעפיל לשלב הבתים ואת המטרה הזו השגנו. עכשיו ננסה להצליח גם בשלב הזה. זה די טוב שאנחנו נתנתק קצת מהליגה".

שחקן בהפועל ת"א מבטא את הלך הרוח בקרב חבריו: "אין אווירה של התעלות וכניסה לתוך המשחק. לשחקנים נחסם הפה, אסור להתלהב כי יחשדו שאתה מחפש כותרות ותירוצים. יש בהחלט חשש שגם אצלנו כמו "מופע האימים" של מכבי ת"א, יהיה פסטיבל של האשמות מהנהלת הקבוצה"

שחקן נוסף של הפועל ת"א ציין: "אנדרלכט פחות טובה מהקבוצה השבדית סולנה. אבל הבעיה היא שבהפועל ת"א משחקות שתי קבוצות חלשות: זו של ההגנה, וזה של ההתקפה. אין ספק שהמשבר כביכול בליגה שלנו הוא מיקרי. אפשר לחזור מבריסל לפחות עם תיקו, ואחר כך לנצח את מכבי פ"ת בחוץ ואת הדרבי נגד מכבי ת"א. הראש משום מה מערבב את אנדרלכט ואשדוד למיקס אחד".

הקבוצה קיימה הבוקר אימון במתחם וולפסון ,תרגול מיקצועי להרכב המסתמן בקרוב של בריסל. גיא לוזון יחליט רק מחר אם הוא נותן תוקף לאי אמון בקשר הברזילאי אבדי, לו הוא יראה בחודש דצמבר את הכיוון לריו-דה-ז'נרו.

גם עבור חברו, פאביו ג'וניור, המשחקים הבאים הם מבחן של הישארות בארץ הקודש. להרכב יחזור החלוץ ליאור אסולין שיהפוך את המערך המקצועי לשיטת ה-4:4:2 המסורתית. ברוך דגו הפצוע לא יהיה בסגל ביום חמישי ואת מקומו בהרכב ימלא עידן סרור.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק