לא אימנו - לא יאמנו

יושב ראש ועדת הנוער בהתאחדות, נתן סלובוטיק הודף את הפרסומים על מועמדותם של שחקני עבר לתפקידי אימון במסגרת נבחרות הנוער: "עם כל הכבוד לזוהר, בנין וברקוביץ', מי שלא אימן - לא יאמן"

יום רביעי 24 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

יושב ראש וועדת הנוער בהתאחדות לכדורגל, נתן סלובוטיק, הודף את הפרסומים בדבר מועמדותם של שחקני עבר לתפקידי אימון בנבחרות הצעירות.

סלובוטיק אמר ל telesport "יושב ראש ההתאחדות לא השמיע שום אמירה בנושא חילופי מאמני הנבחרות. השמות של איציק זוהר, טל בנין, ואייל ברקוביץ' מכובדים מאוד, אבל בהתאחדות יש כלל שאומר שמי שלא אימנו בפועל לא יכולים לאמן בהתאחדות לכדורגל".

בנוגע לאיוש משרות מאמני נבחרות הנוער אמר סלובוטיק: "אנחנו מאוד מרוצים מהישגי הנבחרות הצעירות ומהעבודה של המאמינים מוטי איווניר וחנן אזולאי. הם עובדים בנבחרות שנתיים והם ימשיכו בתפקידם".

בהתאחדות לכדורגל מעריכים כי בקיץ תתפנה משרתו של מאמן הנבחרת הצעירה, לאחר שגיא לוי הודיע על כוונה לסיים את תפקידו. בנוסף, כל הנבחרות הצעירות אמורות להיכנס לתחום האחראיות  של המאמן הלאומי, דרור קשטן. השינוי הארגוני כבר זכה לשם "מודל קשטן".

בכיר בהתאחדות אמר בנושא: "בתוכנית החדשה יש תפקידים מגוונים כגון חיפוש אחר שחקנים באזורי הפריפרייה והדרכת קבוצות מחוננים. לתוך תוכנית זו רצוי לשלב שמות כמו אמיר שלח, טל בנין, אייל ברקוביץ', איציק זוהר וגדי ברומר".

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק