רומולו בחוץ, בן שושן להרכב

עמית בן שושן, שכבש צמד במשחק הליגה האחרון של בית"ר מול מכבי פ"ת, ימשיך לקבל קרדיט משום ויפתח בחוד לצידו של יצחקי. מאמצים להכשיר את רומולו לחיפה

יום חמישי 25 אוקטובר 2007
אסף שקד

בית"ר ירושלים ערכה היום אימון נוסף לקראת המשחק מול מכבי ת"א ביום ראשון כשגם היום נעדר מהאימון הבלם תומר בן יוסף שנמצא בספק למשחק. 

החלוץ הברזילאי אנטונלי רומולו לא ערך גם היום אימון מלא ובקבוצה עושים את כל המאמצים על מנת להכשירו למשחק הבא מול מכבי חיפה.

על פי התרגול של יצחק שום, עשוי עמית בן שושן לפתוח בחוד לצידו של ברק יצחקי כשטוטו תמוז יאלץ להמתין להזדמנות שלו מהספסל. לגבי חוליית הקישור, את ההחלטה מי יהיו השחקנים שיפתחו בהרכב יקבל המאמן רק ביומיים הקרובים.

מאמן הקבוצה יצחק שום דיבר בסיום האימון על המשחק הקרוב של בית"ר ירושלים ואמר: "זה משחק חשוב מאוד אנחנו לא מתייחסים לזה כאל משחק קצוות. מי שראה את האימונים כל השבוע ראה את המלחמה על ההרכב בין השחקנים זה אומר הכל. השחקנים חושבים רק על מקום בהרכב ולא על נקמות. הכל תלוי בשחקנים שלנו, בצדק אומרים שאנחנו הקבוצה הטובה ביותר בארץ, אבל המשחק ביום ראשון תלוי בכושר שבו נהיה".

על היריבה הקרובה מכבי ת"א, אמר שום: "עשינו סריה טובה מאוד של משחקים ואנחנו רוצים להמשיך את המומנטום. פחות מעניין אותנו באיזה מקום מכבי ת"א נמצאת. ככל שהיריבה נמצאת במקום פחות טוב, זה רק מגביר את המוטיבציה שלנו. מעניין אותי שהשחקנים יגיעו מפוקסים, יתנו למכבי ת"א את הכבוד הראוי וינצחו".

על יואב זיו, שקיבל הצעה מקופנהאגן, אמר המאמן: "דיברנו איתו על כל מה שהיינו צריכים וזה יישאר בינינו. יואב מחויב לבית"ר, מה יהיה בעתיד ימים יגידו. מה שקורה עם יואב, לא יסיח את דעתו. שמענו את דרוגבה מדבר על כך שהוא רוצה לעזוב את צ'לסי ומאז הוא רק מבקיע שערים. השחקנים הם מקצועניים ודיבורים כאלה או אחרים לא משפיעים עליהם. אני בטוח שאם הוא יהיה ב-11 הוא ייתן את כל מה שיש לו"

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק