הספרס רוצים לשוב לנצח

משחקה של סאן אנטוניו ביוטה יעמוד במרכז משחקי הלילה של הליגה הטובה בעולם. בעוד ניו אורלינס תארח את דנבר במשחק מסקרן נוסף

יום ראשון 27 ינואר 2008
רועי רובינשטיין
כמו בכל לילה, גם הלילה יערכו מספר משחקים נפלאים בליגת ה-NBA כשבמרכזם יעמוד המפגש בין האלופה סאן אנטוניו ליוטה ג'אז. גם המשחק בין ניו אורלינס הורנטס ודߠבר צפוי להיות צמוד ומעניין.

משחק מספר 85: ניו אורלינס - דנבר (8+)

משחק ענק בין שתי קבוצות מעולות שמגיעות למשחק הקרוב בכושר מעולה, המארחת ניו אורלינס ניצחה בשמונת משחקיה האחרונים, כשהאחרון ביניהם היה מול האלופה הסېן אנטוניו ספרס. שני הכוכבים הגדולים שלה דיוויד ווסט ופג'ה סטויקוביץ' נראים מעולה בשבועות האחרונים וקשה לראות מי יעצור אותם. 

דנבר מנגד מגיעה למשחק כשהיא גם בכושר סביר אך יש לציין כי היא מתקשה תמיד במשחקי חוץ והעונה מאזנה עומד על שבעה ניצӗונות מול אחד עשר הפסדים. כך שלמרות כוכביה נראה כי כל הסימנים מראים כי ההורנטס יכולים לזכות במשחק. ההימור: 1, היחס: 1.80

משחק מספר 87: יוטה - סאן אנטוניו (2+)

לא קל לשחק בחוץ כשאתה אלוף, כך גילו העונה שחקני הסן אנӘוניו ספרס שמחזיקים במאזן שלילי במשחקי החוץ שלהם עם שמונה ניצחונות מול תשעה הפסדים. הספרס אף החלו להפסיד בביתם לאחרונה עם הפסד לניו אורלינס לפני יומיים. 

מול המאזן הלא מרשים הזה של הספרס, יגיעו שחקני היוטה ג'אז למשחק הקרוב לאחר שלושה ניצחונות רצופים. יוטה שממעיטה להפסיד בבית שם השיגה כבר שמונה עשר ניצחונות מול שלשוה הפסדים בלבד נראת הרבה יותר טוב מהספרס כרגע ולכן אנו מאמינים שהיא תנצח. ההימור: 1, היחס: 1.80

תגובות

טלספורט בפייסבוק