גם השוטרים באו להתאמן

בלשי משטרת ת"א הגיעו הערב לאימון מכבי ת"א בקרית שלום בעקבות מידע שאוהדים מתכוונים להגיע לאימון ולעורר מהומות. בפועל היה המתחם ריק מאדם

יום רביעי 24 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
בלשי משטרת מחוז ת"א הגיעו הערב למתחם האימונים של מכבי תל אביב בקריית שלום וערכו סיור במקום, בעקבות מידע מוקדם שהתקבל משיחות טלפון אנונימיות שהגיעו לתחנה, בדבר ניסיון לפוצץ את אימון הקבוצה. 

השוטרים ערכו סיור במקום, ולאחר זמן קצר עזבו את המתחם אחרי שהובהר מעל כל ספק כי לאימון הנוכחי לא יגיע מספר רב של אוהדים. בתגובה לידיעה בדבר הגעתם של שוטרים לאימון הקבוצה, נמסר מהמועדון: "לא ביקשנו שיהיה נוכח כוח שיטור באימון. לא דרשנו שאיש יבוא ואין ניסיון לפוצץ אימונים". 

יש לציין כי גם במהלך העונה שעברה הגיעו כוחות שיטור לאימוני הקבוצה, אבל אז היה מדובר באימונים שקדמו למפגשי ליגה טעונים ומרובי קהל.

ובתוך כל הרעש התקשורתי, במכבי תל אביב נמשכות ההכנות לקראת משחק הליגה מול בית"ר ירושלים בתחילת השבוע הבא, במקביל לשיחות האישיות שנערכות בין ראשי הקבוצה לשחקנים. השוער דרגוסלב יבריץ', שחלה לא התאמן, אבל בקבוצה בטוחים שהוא יחלים וישחק ביום ראשון. הקפטן אבי נמני, חוזר בהדרגה לאימונים, אבל נכון לעכשיו נראה שלא יהיה על כר הדשא בטדי למשחק נגד בית"ר. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק