לוין לשחקנים: תלמדו משאקיל

הערב נאם מאמן ניר לוין בפני שחקני מכבי ת"א לקראת המשחק מול בית"ר ירושלים. המאמן איזכר את שאקיל אוניל שנעזר בביקורת של העיתונאים בכדי להביא אליפות וגם על הכבוד שלשחק מול טדי מלא

יום חמישי 25 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
במכבי ת"א סופרים  את השעות לקראת המשחק המסקרן שלה מול האלופה בית"ר ירושלים באצטדיון טדי בשקידה. לאחר שלושה ימים שקטים, בהן לא זכו השחקנים לשום נאומי ציונות ומוטיבציה מאף גורם בכיר במערכת, לא יכל הערב המאמן ניר לוין להתאפק ועבר מאימון על כר הדשא אל חדר האסיפות של הקבוצה והעניק לשחקנים "שעת מאמן".

לפי שחקנים בקבוצה לוין שטרם השיג ניצחון בארבעת המשחקים שהקבוצה שיחקה תחת הדרכתו, ניסה להכניס את השחקנים למוטיבציה לקראת המשחק בבירה ודיבר על האתגר הצפוי להם מול האלופה ואוהדיה הצפוים למלאות את יציעי טדי.

בחלק נכבד מנאומו סיפר לוין לשחקני הקבוצה על כדורסלן המיאמי היט שאקיל אוניל שלאחר שזכה באליפות הראשונה שלו במדי הל.א. לייקרס הגיע למסיבת העיתונאים כשגביע האליפות חבוק בזרועותיו. אוניל פנה לעיתונאים וטען כי האליפות ההיא שייכת להם משום שרק בזכות הרצון שלו להוכיח להם שהביקורות שלהם והירידות שלהם עליו לא היו במקום הוא שיחק טוב וניצח.

כ-4000 מאוהדי הקבוצה אמורים לנסוע עימה לירושלים ולתת לה את העידוד מהיציע, על המגרש תצטרך הקבוצה להסתדר ללא הברזילאי, אקס בית"ר  ז'וזה רומאליו, ארז מסיקה ואבי נמני הפצועים.      

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק