מתיחות בין אבוקסיס ללוזון

מתיחות קשה שוררת בין מאמן הפועל ת"א, גיא לוזון, לבין הסקאוט יוסי אבוקסיס. שלא יצא ללונדון לצפות ביריבות הבאות של הפועל ת"א. מקורבים לאבוקסיס: "לוזון לא סופר אותו". מקורבים ללוזון: "אבוקסיס רק מפריע"

יום חמישי 25 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

ערב המשחק הראשון של הפועל תל אביב מול אנדרלכט הבלגית במסגרת גביע אופ"א צפה מעל פני השטח המתיחות הקשה השוררת בין המאמן גיא לוזון לבין הסקאוט יוסי אבוקסיס.

מקורבים למאמן אמרו ל telesport: "נראה שאבוקסיס אינו מבין או לא רוצה להבין את תפקידו החדש. הוא לא צריך להיתקע בכל אימון בוולפסון כי כל תנועת ראש שלו משדרת משהו בכוונה או שלא בכוונה לשחקנים. הוא חייב להבין שהנוכחות שלו מפריעה". 

מקורבים לאבוקסיס אמרו הבוקר בנושא: "מישהו לא נותן ליוסי לעשות את העבודה שלו. מעניין מי נתן את ההוראה שהוא לא ייצא ללונדון לצפות בטוטנהאם וחטאפה. יוסי לא טיפש וברור לו מהיכן ולהיכן נושבת הרוח. הוא יודע מאיפה הגיע ולאן הוא הולך וברור לו שהוא היה צריך להיות היום בלונדון ולא בשום מקום אחר".

בהפועל תל אביב השלימו את ההכנות לקראת המשחק בגביע אופ"א מול אנדרלכט הבלגית וכך גם האוהדים, שכמאה מהם צפויים להגיע לבריסל.

באסיפת קבוצה שנערכה בבית המלון בו שוהה הפועל תל אביב לאחר האימון, העביר המאמן לוזון, לשחקניו מסרים לא ברורים בנוגע לאיוש ההרכב הראשון של הקבוצה. לטענת המאמן, צפויים להיות שינויים גדולים במערך ולפחות שני שחקנים מובילים ימצאו את מקומם על הספסל. נראה שמדובר בברזילי אבדי, וייתכן שגם המגן השמאלי הוותיק יגאל אנטבי, יודח מההרכב הראשון. 

במסיבת העיתונאים לקראת המשחק התבטא לוזון באופן רשמי, והזכיר מעט את הקולות שהשמיע טרם ההתמודדות מול סולנה השבדית, לגבי חוזקן של היריבות מולן מתמודדת הפועל תל אביב. "אנחנו נחותים מאנדרכלט. הפועל תל אביב לא ברמה של הקבוצה הבלגית. למרות הכל נעשה מאמץ לחזור לישראל עם משהו ביד. אנדרלכט היא קבוצה ברמה של ליגת האלופות וצפוי לנו משחק בו אנדרכלט תהיה הדומיננטית", סיכם לוזון.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק