יול לא יגיע לבלומפילד

מרטין יול, המנג'ר ההולנדי של טוטנהאם הלונדונית התפטר הערב עוד בטרם ההפסד הביתי של קבוצתו לחטאפה הספרדית ויחמיץ את הביקור בארץ הקודש בעוד שבועיים מול הפועל ת"א

יום חמישי 25 אוקטובר 2007
אבירם גולדשטיין
טוטנהאם אירחה הערב ב"וויט הארט ליין" את חאטפה הספרדית במסגרת המחזור הראשון של שלב הבתים בגביע אופ"א. שתי הקבוצות משחקות יחד עם הפועל ת"א בבית ז' בגביע אופ"א.
רק לאחר ההפסד הביתי בתוצאה 1-2 לספרדים, נודע כי  המנג'ר ההולנדי של טוטנהאם הגיש את התפטרותו מאימון הקבוצה עוד לפני שהחל המשחק. 

התפטרותו של יול לא ממש מפתיעה את עולם הספורט זאת לאור תוצאותיה של טוטנהאם מפתיחת העונה. טוטנהאם ממוקמת אחרי עשרה מחזורים מתחת לקו האדום בפריימרשיפ, שלזכותה ניצחון ליגה אחד בלבד. טוטנהאם השקיעה מיליוני ליש"ט בקיץ האחרון על רכש ואף הכריזה על התמודדות בצמרת הגבוהה דבר אשר יול לא הצליח לעמוד בו.

שמו של מאמן סבילה, חואן דה ראמוס, הביע את נכונותו להגיע בקיץ הקרוב לקראת העונה הבאה. ראמוס שעוד בקיץ הוזכר כי יגיע ל"וויט הארט לין" להחליף את יול נשאר לבסוף בסביליה בהתאם לחוזה שיש לו עימה עד סוף העונה הקרובה.

שם נוסף שהוזכר לאחרונה להחליף את יול, הוא חלוץ הקבוצה ומאמן נבחרת גרמניה בעבר, יורגאן קלינסמן. קלינסמן אמר לא אחת כי ישמח לחזור ללונדון אולם לגרמני יש תנאים מסויימים, כמו שליטה בלעדית על הרכש וההחלטות בקבוצה, אשר יכולים להעיב על חזרתו לאנגליה.

בעוד שבועיים, תגיע טוטנהאם לבלומפילד כאשר הפסד מבחינתה במשחק הזה יכול לסיים עבורה את העונה בכלל.  התקשורת האנגלית מדווחת כי גוסטבו פוייט קשרה האורוגוואי לשעבר של הקבוצה ושל צ'לסי מונה לעוזר מאמן בקבוצה ואין לכך שום קשר להתפטרותו של יול. בכל מקרה הנהלת הקבוצה לא מתכוונת לצאת בשום הצהרה בנושא עד סוף השבוע.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק