מהפך ינואר בהפועל תא

האדומים הולכים בעקבות הצהובים של מכבי ת"א. שינוי מהפכני בסגל כדי להעיר את הקבוצה הכבויה. ומה עשה אבוקסיס בבריסל?

יום שישי 26 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

הפועל ת"א תתחיל מהיום (שישי) את הכנותיה למשחק ביום שני בבלומפילד נגד מ.ס. אשדוד. אחרי ההופעה הכבויה וחסרת ההתלהבות אתמול בבריסל, נגד אנדרלכט (2:0), החליטו בקבוצה לעשות מעשה.

עד חודש ינואר, מועד פתיחת חלון ההעברות, יכינו תוכנית שינויים בסגל הקבוצה. לפחות ארבעה עד חמישה שחקנים, ביניהם ישראלים וזרים יגיעו למתחם וולפסון במקומם של השמות המאכזבים, אבדג'י, פאביו ג'וניור, ליאור אסולין ושחקנים נוספים.

גורם בהפועל סיפר: "הקבוצה הזו חייבת זעזוע, אין לחיבור הזה את האנרגיות להפוך לקבוצה מחוברת עם האוהדים. שיהיה ברור, גם ניצחונות על מ.ס. אשדוד ביום שני ועד מכבי פ"ת בהמשך לא יעשו כלום כי אלו משחקי "חובה". צריכים להחזיר את החיוך ואת השמחה למועדון ובעיקר למאמן ולשחקנים".

שחקן בקבוצה התלונן: "הפועל ת"א התנהלה בבריסל כמו שכונה. הניסיון להשתמש בתקשורת שלנו ולעורר מהומה באמירות שאין להפועל ת"א ענין באופ"א נקלטו היטב דווקא אצל הזרים. הכדורגל באירופה התקדם, אין ספק שבאנדרלכט לט התיחסו לאמירות של לוזון, כפי ששחקני הפועל ת"א לא הבינו כלום מהנאמר בתקשורת הבלגית ובאינטרנט".

באדומים שוב עולה השאלה מדוע יוסי אבוקסיס שהה עם הקבוצה בבריסל ולא היה במעקב מקצועי בלונדון אחרי טוטנהאם וחטאפה, יריבותיה של הפועל ת"א בגביע אופ"א. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק