מאמץ להכשיר את מרטינוביץ'

הבלם שסובל ממתיחה ברגלו מקווה לשחק בטדי כמו גם הקפטן אבי נמני שחש בכאבים בברכו לאחר אימון הבוקר של הקבוצה. יוסי שבחון יקבל את המנהיגות בטדי

יום שישי 26 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

קצת פחות מ-48 שעות לפני שמכבי ת"א תעלה לבירה למשחק מול האלופה בית"ר ירושלים במועדון ניסו היום להבין מי מהשחקנים הפצועים יוכל ליטול חלק במשחק החמישי תחת שרביטו של ניר לוין. הצוות הרפואי של הקבוצה עושה מאמצים גדולים בכדי להכשיר את חלק מהפצועים ובראשם אבי נמני ומילאן מרטינוביץ'.

נמני ששב לאימונים מוקדם מהצפוי ואף התאמן הבוקר יחד עם חבריו חש בכאבים בסיום האימון באזור הברך ושריר הארבע ראשי.הפציעה של הקפטן גורמת לכך שהמאמן לוין אינו מתכנן להרכיב את נמני בסגל הקבוצה למשחק הקרוב. מי שעשוי לעמוד לראשותו של לוין הוא מילאן מרטינוביץ' שער הבוקר סדרת טיפולים על מנת להכשירו ממתיחה ברגלו. נראה כי הבלם יעבור מבחן כשירות רק ביום ראשון אשר יכריע האם ישחק.

לוין קיים היום מספר שיחות אישיות עם חלק משחקני ההרכב ביניהם יוסי שבחון שכלל הנראה יקבל את המנהיגות על הקבוצה בטדי. בקבוצה ממשיכים לשמור על שקט תעשייתי ולא יוצאים אל התקשורת באופן פומבי.

שחקן בקבוצה אמר הבוקר ל-TELESPORT: אנחנו שומעים את הקולות שמגיעים מבית"ר ירושלים, שומעים היטב את האמירות של שמעון גרשון ועידן טל שיקבלו בקרוב מאד תגובה היישר בפרצוף".

מחר צפוים אוהדים רבים להגיע למתחם האימונים בקריית שלום על מנת להפגין את אהדתם לשחקנים, גם המשטרה אמורה להפגין נוכחות גלויה וסמויה וכל גילוי של אלימות יטופל במהירות. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק