4 צהובים ברשימת שחקן היובל

שארונאס יאסיקביצ'יוס,אנתוני פארקר, מיקי ברקוביץ' וניקולה וויצ'יץ' מעטרים את רשימת השחקנים הבכירים אשר מתוכה ייבחר על ידי מאות אלפי אוהדים שחקן היובל של אירופה באתר היורוליג

יום שישי 26 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
 אתר היורוליג פרסם הבוקר את סקר השחקן הטוב באירופה לפי בחירת הקהל ועד כה הצהובים נמצאים חזק בתמונה, עם ארבעה נציגים בין עשרים המקומות הראשונים.

שארונאס יאסיקביצ'יוס אולי לא נמצא במכבי כיום אך אין ספק כי חלק מהקולות שהביאו אותו למקום השישי היו בגלל הופעותיו בהיכל בשנים עברו. השחקן שהניף עם מכבי שני גביעי אירופה זכה ל-3.7% מהקולות. קצת מאחורי שאראס אפשר למצוא את אנתוני פארקר שנמצא במקום התשיעי, שני מקומות מעל לפארקר נמצא כמעט בתוך רשימת  עשר הנבחרים מיקי ברקוביץ' הנפלא במקום ה-11 כשניקולה וויצ'יץ' נמצא במקום ה-14.

כאמור, הצבעה טרם הסתיימה, אך בשלב זה מי שמוביל אותה הוא דראזן פטרוביץ' ז"ל לפני ארווידאס סאבוניס וטוני קוקוץ'. דיאן בודירוגה ניצב אחרי שלושת הענקים הללו ומיד אחריו פטר נאמוסקי. 

כמו בצמרת רשימת השחקנים גם בצמרת המאמנים אין דבר שיכול להיחשב כהפתעה. זליקו אובראדוביץ' זוכה למרבית קולות הבוחרים. אובראדוביץ' מוביל בביטחה בקטגוריית המאמנים כשאאיטו רנסס ופיני גרשון נמצאים מאחוריו. מאמנה האגדי של מכבי, רלף קליין,  נמצא במקום השישי ומקדים את שני המאמנים שעשו בשנים האחרונות קריירות נפלאות כדשאן איבקוביץ' ואטורה מסינה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק