ראמוס מונה למאמן טוטנהאם

פחות מ-48 שעות לאחר שהתפטר מאימון סביליה, מונה היום חואן דה ראמוס, המאמן המעוטר של מחזיקת גביע אופ"א, למאמנם החדש של התרנגולים, במקומו של מרטין יול ההולנדי

יום ראשון 28 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
עכשיו זה רישמי, חואן דה ראמוס, המאמן המצליח מאוד של סביליה, שהתפטר מתפקידו ביום שישי בערב, מונה היום למאמנה החדש של טוטנהאם, הקבוצה הלונדונית, שממוקמת בתחתית הפרמייר-ליג.

ראמוס, שהיה מחוזר במשך חודשים ע"י התרנגולים, סלל את מינוייו למאמן טוטנהאם בכך שהתפטר מסביליה, והיום הוא חתם כאמור על חוזה ל-4 שנים במועדון האנגלי.

ראמוס ידריך את קבוצות החדשה כבר ביום רביעי, במשחק גביע הליגה של טוטנהאם, מול בלקפול מליגת המשנה.

"אני גאה מאוד לאמן מועדון מצויין ועם מסורת כמו טוטנהאם". כך אמר ראמוס היום אחרי מינויו והוסיף: "מאז שהתחלתי בקריירת האימון שלי, תמיד חלמתי לאמן באנגליה. אני מקווה שאצדיק את האמון שהנהלת  טוטנהאם נתנה בי".

טוטנהאם, שסיימה חמישית בעונה שעברה, פתחה רע מאוד את העונה הנוכחית, תחת הדרכתו של מרטין יול ההולנדי, והידרדרה עד למקום השלישי מהסוף.

הקש ששבר את גב הגמל היה ההפסד של טוטנהאם ביום חמישי לחטאפה, במסגרת גביע אופ"א, בבית שבו משחקת גם הפועל ת"א. הפסד שבעקבותיו פוטר מרטין יול ההולנדי ולמעשה סלל את הגעתו של ראמוס לוויט הארט ליין. 

ראמוס, שזכה פעמיים ברציפות בגביע אופ"א עם סביליה והצעיד אותה העונה לליגת האלופות, ינסה להצליח גם בפרמייר-ליג, במועדון שאומנם נמצא בתחתית, אך בעל תקציב גבוה ושחקנים מצויינים כמו ברבאטוב, קין, דפו וכדומה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק