שמרו על הבית

קרית שמונה אירחה הערב את כפ"ס למשחק מלא תהפוכות. ירו בלו {21'} העלה את המקומיים ליתרון אך גונזאלבש {63'} וישראלביץ' {75'} השלימו מהפך מדהים. 5 דקות לסיום יובל אבידור השווה וקבע תיקו 2 מדהים.

שבת 27 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
במפגש הפותח את המחזור ה-7 נפגשו קרית שמונה וכפ"ס למשחק מרתק. המארחים היו טובים יותר לאורך כל המחצית הראשונה וגם הצליחו לעלות ליתרון משער של ירו בלו, אך מחצית שנייה פנטסטית של האורחים עם שערים של גונזאלבש וישראלביץ', בתוספת לכרטיס אדום ליוסי דורה השלימו מהפך אדיר. 

אך דבר אחד כבר למדנו, קרית שמונה של העונה לא נכנעת בקלות, ו-5 דקות לסיום יובל אבידור כבש ושלח את אלי אוחנה לתהות מדוע השוער גיא חיימוב שהפגין יכולת חלשה לאורך כל המשחק, מועדף על השוער הקבוע אוהד לויטה. 

רן בן שמעון והעולה החדשה יכולים להיות מרוצים. למרות אובדן הניצחון והרחקתו של יוסי דורה, קרית שמונה שהייתה אחת המועמדות הבטוחות לירידה, נשארה נקייה מהפסדים בביתה. בשבוע הבא תארח קרית שמונה את מכבי נתניה, וכפ"ס תחפש בנרות ניצחון ראשון לאחר ארבעה משחקים כשתארח את העולה השנייה לליגת העל, בני סכנין. 

מחצית ראשונה: קרית שמונה תוקפת, ולבסוף גם כובשת

המחצית הראשונה נפתחה בלחץ ביתי. רק 3 דקות עברו משריקת הפתיחה וירו בלו קיבל כדור פנטסטי מגיא צרפתי, ומול גיא חיימוב שעלה במקום אוהד לויטה, החלוץ המקומי בעט ברשלנות החוצה. 

דקה 6 וקרית שמונה ממשיכה בלחץ. הפעם האחראי על המסירה היה יובל אבידור, שמצא את ירו בלו אך החלוץ איכזב פעם נוספת ושלח את הכדור מחוץ למסגרת. 

2 דקות עברו וגיא צרפתי ניסה את מזלו. מכדור קרן לזכות המארחים, צרפתי התחכם ורצה לסובב את הכדור לשערו של חיימוב, אך למזלו של השוער הכפר סבאי אורי אוזן הוציא את הכדור מהקוו והשאיר את התוצאה מאופסת.

רבע שעה מהפתיחה וקבוצתו של אלי אוחנה התעוררה. סמואל יבואה בחן את ערנותו של שביט אלימלך בבעיטה חזקה מסף הרחבה, אך הכדור חלף מעל השער.

בדקה ה-21 השער המיוחל הגיע. סלאח חסארמה התחיל את ההתקפה עם מסירה ארוכה לכיוון הגנת כפ"ס, דה-סילבה בטעות איומה לא הצליח להשתלט על הכדור, וירו בלו ניצל את השגיאה ובאחד על אחד מול גיא חיימוב הצליח לגלגל את הכדור בקלילות פנימה. 0-1 לקרית שמונה 

לאחר הורדת הילוך מצד שתי הקבוצות, כפ"ס קיבלה הזדמנות מצוינת להשוות. בדקה ה-40 לירון זרקו קיבל כדור פנטסטי מישראלביץ', הבלם נגח טוב אך אלימלך היה במקום. 

דקה למחצית ירו בלו ניסה להשלים צמד. לאחר פריצה פנטסטית מהאגף בלו התמקם מול שער האורחים, אך בעיטה חזקה מעל המשקוף סיימה את המחצית ביתרון מינימאלי לקרית שמונה.

מחצית שנייה: כפ"ס מובילים, אך קרית שמונה לא נכנעים

לא חלפו 4 דקות מהפתיחה, ואלי אוחנה מבצע שני חילופים. בן לוז בהופעה חלשה הוחלף, ויוליוס אגבור נכנס. בנוסף לאגבור, נכנס גם יעוזה אבובקרי במקומו של אלירן סיימון.

אך עוד לפני שבקרית שמונה החלו בחגיגות, האורחים הצליחו להשוות. בדקה ה-63 גונזאלבש ניצל איבוד כדור של יוסי דורה על סף הרחבה, ובבעיטה חזקה קבע 1-1

כעבור 2 דקות יוסי דורה מספק לכפר סבא יתרון משמעותי. עבירה ברוטאלית על סמואל יבואה, סיימה לדורה האומלל את המשחק לאחר שהורחק בכרטיס אדום. 

בדקה ה-75 כפר סבא השלימה מהפך מדהים. ישראלביץ' השתלט על הכדור לאחר הרחקה גרועה של ברק בכר, וברגל ימין שיגר טיל לחיבורים, שלא השאיר לאלימלך שום סיכוי. 2-1 לכפ"ס
 
קרית שמונה לא התייאשה, ובפיגור מספרי הצליחה לעשות את הבלתי יאומן. 5 דקות לסיום בן זקן שנכנס 20 דקות לפני כן הרים מדוייק לרחבה, וחיימוב ביציאה גרועה איפשר ליובל אבידור לכבוש, ולקבוע את תוצאת הסיום. 2-2 בסיום
  
קרית שמונה: שביט אלימלך, עמיר נוסבאום, יניב לביא, סלאח חסארמה, ברק בכר, ג'ואל צ'ירסאווה, עמנואל אמנגואה, יוסי דורה, גיא צרפתי {וויהאם עמאשה 75'}, ירו בלו {בן זקן 67} ויובל אבידור 

כפר סבא : גיא חיימוב, אורי אוזן, דה סילבה, לירון זרקו, גונזאלבש, אלירן סיימון {יעוזה אבובקרי 49'}, אביחי ידין, בן לוז {יוליוס אגבור 49'}, גיז'רמו ישראלביץ', אבי קנפו {אבי אבינו 90'}, סמואל יבואה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק