בביתר מחפשים נקמה

6 שנים לאחר התבוסה 7:0 למכבי ת"א, האלופה תנסה לסגור מחר חשבון עם החניכים של ניר לוין. רומולו ייעדר

שבת 27 אוקטובר 2007
אסף שקד

 לאחר שבוע של אימונים בראשון לציון ועוד 2 אימונים מסכמים בבית וגן, סיימה בית"ר ירושלים ביום שבת בבוקר את ההכנות למשחק מול מכבי ת"א שמסומן אצל אוהדים רבים כמשחק הנקמה על אותו הפסד 0-7 בעונת 2000-2001.

הניצחון על מכבי פ"ת בשבוע שעבר הכניס הרבה מוטיבציה אצל השחקנים. במשך כל השבוע האחרון עסקו מסביב לקבוצה באפשרות לנקום בנועלת הטבלה מכבי ת"א. בקבוצה עצמה העדיפו להשאיר את הדיבורים על נקמה בצד ולהתרכז במשחק. יצחק שום הורה לשחקניו לא לזלזל ביריבה למרות שהיא ניצבת במקום האחרון, אך שחקנים בקבוצה לא חששו להצהיר שישמחו לנצח את מכבי ת"א ולהשאיר אותה בתחתית הליגה.

החלוץ הברזילאי אנטונלי רומולו שנעדר ממשחק הליגה האחרון מול מכבי פ"ת בגלל פציעה, חוזר לסגל של יצחק שום- אך לא יפתח בהרכב וזאת לאחר שבצוות המקצועי קיבלו החלטה שלא לסכן את הפציעה ממנה הוא סובל. במידה ושום יצטרך את שירותיו של הקשר- הוא יעלה אותו מהספסל.

תומר בן יוסף שנעדר מהאימונים השבוע בגלל מחלה, נמצא עדיין בספק למשחק ורק ביום המשחק תתקבל החלטה האם להלבישו או לא. במידה ובן יוסף לא יתלבש- יהיה דוד אמסלם אפשרות חילוף בעמדת הבלמים ואילו חן עזריאל יזכה משחק שני ברציפות להכלל בסגל של שום.

בחוליית ההגנה לא יתבצעו שינויים. שמעון גרשון שהחמיץ פנדל במחזור האחרון ימשיך לפתוח לצידו של אריק בנאדו. יואב זיו ששמו נקשר השבוע עם הקבוצה הדנית קופנהגן, ימשיך לאייש את עמדת המגן השמאלי אולי באחד ממשחקיו האחרונים באצטדיון טדי לפני העזיבה לחו"ל. את חוליית ההגנה ישלים הצ'יליאני כריסטיאן אלברז שיפתח כמגן ימני.

כמו בכל שבוע, גם השבוע עדיין לא ברור מיהם ארבעת הקשרים שירכיבו את חוליית הקישור. דרק בואטנג ומיכאל זנדברג הפכו לבאנקר בהרכב של שום וגם הפעם ימשיכו לפתוח בהרכב. על 2 המקומות הנוספים ממשיכים להתחרות אבירם ברוכיאן, עידן טל וגל אלברמן. על פי האימונים בסוף השבוע, נראה כי שום החליט לפתוח עם ברוכיאן באגף ימין ועם עידן טל כקשר אמצעי. המשמעות- גל אלברמן ירד לספסל ואילו עידן טל יפתח בהרכב לאחר 2 משחקים בהם ישב על הספסל. הצ'יליאני מילובאן מירוסביץ' יפתח משחק שני ברציפות על הספסל.

בהתקפה ישתפו פעולה לראשונה העונה הצמד עמית בן שושן וברק יצחקי שמכיר אחד את השני טוב מאוד. אנטונלי רומולו אומנם חזר לסגל- אבל עמית בן שושן שכבש צמד מול מכבי פ"ת ימשיך לפתוח על חשבונו. ברק יצחקי שחזר מפציעה, היה האחרון שכבש נגד מכבי ת"א וינסה להיות גם הראשון שכובש מולה כעת.

הרכב משוער: טבטרקו קאלה, יואב זיו, כריסטיאן אלברז, שמעון גרשון, אריק בנאדו, אבירם ברוכיאן, עידן טל, דרק בואטנג, מיכאל זנדברג, עמית בן-שושן, ברק יצחקי

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק