חמד להרצליה, בסכנין זועמים

במכבי חיפה לא שוכחים את ההתבטאויות והקשיים שהӢרימו בסכנין על מעברו של מאור בוזגלו. עכשיו קיים נתק בין שתי הקבוצות מהצפון. בוקולי הוכר כישראלי בהתאחדות לכדורגל

יום רביעי 30 ינואר 2008
אשר גולדברג
 במכבי חיפה שותקים בכל מה שקשור למערכת היחסים בינם לבין בני סכנין, מערכת יחסים מצוינת שעלתה על שרטון. כזכור, מכבי חיפה ביקשה להחזיר לשורותיה את מאור בוזגלו לפני כשבוע אבל פגשה מערכת לוחמנית עם דרישות לא הגיוניות מצד ראשי סכנין.

בכפר גלים לא אהבו את כל הסחבת והסחטנות מצידה של סכנין בעינינו של מאור בוזגלו. אומנם הקשר המצוין נשאר בסכנין, אך עכשיו ובעתיד ילמדו בסכנין שאפשר היה לנהוג אחרת בפרשת שחקן העונה. בכיר בחיפה אמר כי: "בניĠסכנין שקיבלה תמיד עדיפות ראשונה בשחקני רכש ממכבי חיפה תלמד עכשיו מהו חוק היובש".

תומר חמד שהיה אמור לעבור לקבוצה של מאזן גאניים לא שוחרר לשם, למרות שתנאיו סוכמו. החלוץ שלא זוכה לדקות משחק בחיפה יעבור למכבי הרצליה במטרה לעזור לה במאבקי ההישרדות. 

במכבי חיפה שותקים, אך גורם בכיר במועדון אמר עוד: "יכולנו לקבל את בוזגלו אבל לא רצינו לעורר מהומה. אנו מאוכזבים מההתנהלות הכללית בסכנין, כאילו השחקן שייך להם ולא הושאל לשם במהלך של רצון טוۑ".

גוסטבו בוקולי אושר היום כשחקן ישראלי בהתאחדות לכדורגל. בהתאחדות הבטיחו לעשות מאמץ על מנת לאפשר לו להשתתף בנבחרת ישראל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק