קבוצת צמרת ראויה

מכבי הרצליה אירחה הערב את בני סכנין למשחק מרתק. איליה יבוריאן {21'} העלה את סכנין ליתרון, ועומר בוקסנבוים בדקה ה-93 יכל להשוות את התוצאה בבעיטת עונשין, אך בעט חלש והחוצה.

שבת 27 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT

מכבי הרצליה אירחה הערב את בני סכנין למשחק מסקרן במיוחד. הרצליה שלא ניצחה בביתה מעל חצי שנה ספגה כבר בדקה ה-16 משער יפייפה של איליה יבוריאן לאחר הקפצה מעל השוער. סכנין המשיכה לתקוף והיה נדמה כי הניצחון מובטח, אך בדקה ה-93 נגיעת יד חסרת אחריות של לוקאס סורמה אקס מכבי חיפה איפשרה להרצליה לקטוף נקודה חשובה. פרדי דוד כבר פינטז על תיקו, אבל עומר בוקסנבוים בעט חלש למרכז השער, ומאיר כהן הדף בקלילות. 

3 נקודות חשובות מאוד לבני סכנין, שעלתה זמנית למקום השני ותמתין לתוצאה ממשחקה של מכבי נתניה. ומהצד ההפוך של הטבלה מכבי הרצליה קטעה רצף של שני ניצחונות, וניצחון של הפועל ת"א ביום שני נגד מ.ס אשדוד, יוריד את פרדי דוד והרצליה מתחת לקוו האדום בגלל הפרש שערים נמוך.

בשבוע הבא תצא סכנין למשחק חוץ נוסף נגד הפועל כפ"ס, ומכבי הרצליה תתארח אצל אלון חזן ומ.ס אשדוד למפגש תחתית חשוב.

מחצית ראשונה: סכנין עדיפה, ויבוריאן כובש כבר בפתיחה

המחצית הראשונה נפתחה בלחץ מצד האורחים. דקה 3 ומאור בוזגלו, הכוכב הצעיר של סכנין פרץ מצוין באגף ימין אך נעצר בעבירה. מהכדור החופשי הרים בוזגלו מצוין, והגנת הרצליה בהרחקה מהירה מנעה שער יתרון לעולה החדשה.

11 דקות עברו והרצליה במצב ראשון. סעיד מקאסי קיבל כדור מצוין לתוך הרחבה של מאיר כהן, אך הקוון שרק לנבדל שלא היה ולא נברא.  

3 דקות עברו וסכנין מתחילה בלחץ. מאור בוזגלו מצא את יבוריאן, החלוץ מסר כדור נהדר לג'ון קולמה שבעט חזק והחוצה.

דקה 16 והשער הגיע. מסירה פנטסטית של עבד ראבח מצאה את איליה יבוריאן, והאחרון בהקפצה נהדרת מעל איתמר ניצן קבע 1-0 לסכנין.

דקה 23 ואיליה יבוריאן במצב נוסף. החלוץ קיבל כדור נהדר לתוך הרחבה ובהרמה טובה חיפש אחד מחבריו, אך הכדור הגיע היישר להגנה הצהובה שסיימה את ההתקפה ללא בעיטה לשער. 

דקה 31 ובאסם גנאים כמעט ומחזיר את הרצליה למשחק. הרמה של המארחים הגיע לרגלו של המגן שהרחיק לקרן, ופספס את המסגרת של מאיר כהן בכמה סנטימטרים בלבד.

דקה 36 והרצליה מנסה לתקוף. עומר בוקסנבוים חטף מצוין את הכדור מרגליו של ג'ון קולמה, אך קולמה לא הסתכן, עצר את בוקסנבוים בעבירה וקיבל כרטיס צהוב. 

דקה 42 והרצליה בניסיון נוסף. איתן עזריה מסר לסעיד מקאסי שעצר מצוין אך בעט חזק והחוצה.

עד סיום המחצית הרצליה ניסתה לסכן את מאיר כהן, אך האורחים במשחק חכם הצליחו לשמור את התוצאה. 1:0 לסכנין

מחצית שנייה: בוקסנבוים מחטיא, וסכנין במקום השני

לא עברו 15 שניות מהפתיחה והרצליה זוכה בכדור חופשי. הרמה חזקה לרחבה מצאה את סעיד מקאסי אך החלוץ לא השתלט טוב על הכדור ועבד רבאח סיים את ההתקפה בקלות.

דקה 62 ולאחר מבצע קבוצתי דייהו דייויס הגיע מאחור ובעט חזק לעברו של מאיר כהן, אך כמו כל חבריו לקבוצה היום, לא הצליח למצוא את המסגרת.
 
לא עברה דקה ומאור בוזגלו היה קרוב להעניש את סכנין. מאור בוזגלו קיבל כדור נהדר ונשאר לבד מול ניצן, אך בעיטה חלשה לגוף של השוער סיימה את הניסיון היפה ללא שער.

2 דקות עברו ובוזגלו ממשיך לתעתע בהגנה המקומית. כדור ארוך לעברו של הקשר הפנטסטי, גרמה לאיתמר ניצן לצאת מהשער ולהדוף את הכדור בידו מחוץ לרחבה, אך למזלו של פרדי דוד לא נשמעה שריקה.

דקה 74 והרצליה זוכה בכדור חופשי. כפיר אדרי הרים מדוייק לסעיד מקאסי אך נגיחה חלשה הגיע ישר לידיו של מאיר כהן.

3 דקות עברו ועומר בוקסנבוים מבעיר מנועים. לאחר סיבוב מצוין בוקסנבוים שיגר בעיטה אדירה לעבר המסגרת, אך הכדור נעצר בקורה.

דקה 83 ומאור בוזגלו בכדור גאוני שלח את איליה יבוריאן לאחד על אחד מול איתמר ניצן, אך השוער הצעיר קרא את המהלך נכון והרחיק בזמן.

דקה 86 והרצליה מגבירה את הלחץ. עומר בוקסנבוים הרים אך קרופניק הרחיק. מאור בוזגלו השתלט על הכדור החוזר והחל בדהירה לעבר השער, עד שמצא את חלאילה על סף הרחבה, אך חלאילה בעייפות בעט חלש והחוצה.

2 דקות עברו וכל שחקני השדה של הרצליה בהתקפה. עומר בוקסנבוים הרים שוב, אך מאיר כהן בקפיצת חתול קלט את הכדור.  

דקה 93 ומכבי הרצליה זוכה בכדור עונשין. נגיעת יד טיפשית של לוקאס סורמה נתנה להרצליה הזדמנות פז לזכות בנקודה. עומר בוקסנבוים בבעיטה רשלנית למרכז השער ישר לרגלו של מאיר כהן והחוצה. מיד לאחר ההדיפה מאיר לוי שרק לסיום. 1:0 לסכנין בסיום

הרצליה:
איתמר ניצן, איתן עזריה {אבי ריקן 79}, חיים מלכה, מרסיו ג'ובאניני, מיטייה מורץ', אסף קריספיס {צ'אם נטויה 55} דייהו דייויס, מהראן ראדי {שלו מנשה 71} כפיר אדרי, עומר בוקסנבוים וסעיד מקאסי.

סכנין: מאיר כהן, עבד רבאח, יה יה פטי, ליאונד קרופניק, באסם גנאים, ג'ון קולמה, לוקאש סורמה, חאלד חלאילה, מאור בוזגלו, חאמד גנאים {עלא אבו סלאח 69} ואיליה יבוריאן

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק