איפה הגולים?

תשעה שערים בשבעה משחקים. זו היתה כמות השערים שנכבשה במשחקי היום במסגרת המחזור ה-12 בליגה הצרפתית

שבת 27 אוקטובר 2007
אבי יופה

 משהו מוזר עבר השבוע על הליגות האירופיות. באנגליה אמנם נכבשו שערים, אבל צרפת וגרמניה סרבו משום מה לספק עניין במשחקי הליגות שלהן בסוף השבוע וכך יצא ששבעת משחקי היום בליגה הצרפתית, הניבו תשעה שערים בלבד.

בורדו - ואלנסיין  1:2

בורדו, שדורגה ערב המחזור במקום הרביעי בטבלה, ניצלה את איבוד הנקודות של נאנסי כדי לצמצם את הפער מהמקום השני לשלוש נקודות בלבד. דיארה בשער עצמי העלה את האורחת ליתרון כבר בדקה ה-34, אבל היתרון החזיק מעמד שלוש דקות בלבד. בדקה ה-37 השוותה בורדו בזכות כדור עונשין מדויק של ז'וסייה מאחד עשר מטרים. בליאון השלים בדקה ה-45 את תוצאת המשחק. בסיום 1:2 לבורדו.

ליל - שטרסבורג  3:0

תוצאת המחזור שייכת לשטרסבורג, שניצחה בחוץ בצורה משכנעת את ליל והתקרבה לצמרת הליגה. מולונג'י העלה את האורחים ליתרון מהיר בדקה ה-36. ארבע דקות אחר כך כבר היה 2:0, בזכות שער של רודריגו. יוהנסן קבע את תוצאת המשחק בדקה ה-68. בסיום 3:0. הניצחון העלה את שטרסבורג למקום החמישי בטבלת הליגה. 

סושו - מארסיי  1:2

אחרי השיוויון עם פורטו השבוע בליגת האלופות, קיוו במארסיי להמשיך את המונטום החיובי במשחק החוץ בסושו. בפועל זה לא קרה, אבל מה שבטוח, איש לא ציפה שההפסד של הקבוצה יגיע בצורה כה מוזרה. דווקא מארסיי עלתה ליתרון ראשון בזכות שער מהיר של ניאנג כבר בדקה ה-9, אבל הגיעו שני שערים עצמיים של שחקני מארסיי. הראשון נכבש בדקה ה-31 על ידי רונלד זובר והיתרון של סושו הגיע בזכות השער העצמי של בונארט בדקה ה-51. בסיום 1:2.

מץ - נאנסי 0:0

נאנסי הייתה יכולה להעפיל הערב זמנית למקום הראשון בליגה עד משחקה מחר של המובילה ליון, אבל מץ שמרה בביתה על שער נקי. בסיום 0:0. 

מונאקו - קאן  0:0
מונאקו קיוותה לעצור הערב את רצף חמשת ההפסדים מהשבועות האחרונים ובמידה מסוימת זה הצליח לה עם שיוויון מול קאן. בסיום 0:0. 

סנט אטיין - אוקזר  0:0

לוריאנט - ניס  0:0

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק