קאפלו צירף את פירס לצוות

מוקדמות אליפות העולם: מאמנה האיטלקי החדש של שלושת האריות, צרף את סטיוארט פירס לצוות. פירס עצמו ימשיך להיות מאמן הנבחרת הצעירה במקביל: זהו כבוד גדול

יום רביעי 30 ינואר 2008
מערכת TDLESPORT
 פאביו קאפלו, מאמנה החדש של אנגליה, ממשיך להכין את הקמפיין באנגליה גם לנבחרת הצעירה. המאמן האיטלקי מינה את סטיוארט פירס לחלק מהצוות המקצועי Ȼבנבחרת. פירס ימשיך לנהל את הנבחרת הצעירה לצד הנבחרת הבוגרת. 

סטיוארט פירס, קיבל קרדיט עצום מהמאמן האיטלקי, שכאמור ביקש מאמן אנגלי בצוות, כדי שיהיה אחראי ויתרום: "מהרגע שהתחלתי להיות מאמן נבחרת אנגליה, זה היה ברור שארצה מאמן אנגלי כסיוע. 

"דיברתי עם טרבור ברוקינג וסטיוארט פירס לא מעט, ואני שמח שסטיוארט הסכים לעבוד עמי. לפירס יש המון  ידע והמון ניסיון בהבנה של הכדורגל האנגלי". האיטלקי המשיך לשבח את פירס: "הוא יודע שאני מחפש הישגים מהר מאוד ועבודה קשה לא מפחידה אותי".

הכבוד הגדול שזוכה לו סטיוארט פירס, לא נעלם מעיניו: "זו בהחלט הזדמנות נדירה ומיוחדת עבורי להתאמן תחת מאמן כמו פאביו קאפלו, למרות שאני לא אזניח את עבודתי כמאמן הנבחרת הצעירה".&ͮbsp;

קאפלו גם יודע כי לפירס ישנם עוד מחוייבות: "אני מאמין שזה חיוני ודרוש. שנינו מסוגלים לעבוד אף כצוות ובידידות נעימה גם בנבחרת הבוגרת וכמובן בנבחרת הצעירה. פירס ישב לידי בכל משחק בינלאומי, ויסייע לי בכל עמדה של השחקנים". 

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק