נמני פצוע, בספק גם לדרבי

קפטן מכבי ת"א אבי נמני סובל מקרע בסיבים של השריר הארבע ראשי ולא ישחק הערב מול בית"ר ירושלים בטדי. יניב עזרן ביקש מלוין לפתוח בהרכב הקבוצה

יום ראשון 28 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
מכבי ת"א תגיע הערב לאצטדיון טדי למשחק מול האלופה בית"ר ירושלים כשהיא חבולה ופגיעה. הקבוצה שכה הרבה נכתב ונאמר כבר על יכולתה החלשה העונה תאלץ בסופו של דבר להסתדר מול בית"ר ללא הקפטן שלה אבי נמני, שלמרות כל מאמציו יאלץ לצפות במשחק מהיציע עקב פציעה.

נמני, אשר ניסה להתאמן במהלך סוף השבוע במטרה לשוב להרכב הערב, חש בכאבים לכל אורך האימון הבוקר שלאחריו נסע לבית החולים מאיר בכפר סבא בו ערך צילום לרגלו ובו התגלו קרעים בסיבים של השריר הארבע ראשי. 

הקשר שאינו יכול לנוע בצורה חופשית על המגרש בעקבות הפציעה יחמיץ כאמור את המשחק הערב ואף ייתכן שיצפה בשני משחקיה הבאים של מכבי מול בני יהודה והפועל ת"א מהיציע. 

ללא נמני, שאר שחקני הסגל השלימו הערב את ההכנות לקראת המשחק שנחשב כגורלי לעונת הצהובים מחר. ניר לוין שערך שיחות אישיות עם מספר שחקנים במהלך סוף השבוע עדיין לא החליט האם לשלב את החלוץ יניב עזרן בהרכב הקבוצה למרות היכולת הטובה שהציג עזרן במהלך אימוני סוף השבוע.

 החלוץ הצעיר זכה אף הוא לשיחת מוטיבציה מהמאמן בה הבטיח עזרן ללוין כי הוא יוכל לתרום למאמץ הקבוצה לחזור מטדי עם תיקו או ניצחון.

חלק משחקני הקבוצה הביעו הערב את חוסר שביעות רצונם משיחות המוטיבציה שעורך להם לוין בשבועות האחרונים וטוענים כי הן רק מפריעות לריכוז שלהם. שחקן בקבוצה אמר  ל-TELESPORT: "מה הקשר בין כדורגל לג'ודו"?. הדברים נאמרו בעקבות השיחה שערך עימם אריק זאבי לפני כשבועיים ואשר הוכח כי  לא הועילה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק