צרפת וגרמניה בשביתה

בצורת השערים בליגה הצרפתית והגרמנית נמשכה גם הערב עם תיקו 0:0 של באיירן וניצחון חוץ של ראן

יום ראשון 28 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT

במשחקי סוף השבוע הניבו הליגות מגרמניה ומצרפת כמות מועטה ומפתיעה של שערים. הציפייה הייתה שאולי היום ישתפרו הדברים, אבל למציאות היו כוונות אחרות.


לה מאן - טולוז  1:1

לה מאן, מצמרת הליגה, קיוותה לנצח ולצמצם את הפער מהמוליכה ליון, אבל גם במשחק ביתי זה לא הלך. סטפן ססגנון העלה את לה מאן ליתרון בדקה ה- 60, אבל טולוז, שדורגה ערב המחזור במקום ה- 11, השוותה בדקה ה- 81 מרגלי דיאוזה. בסיום 1:1.

לאנס - ראן  2:1

לאנס, פעם קבוצת לצמרת בצרפת, אירחה הערב את ראן כשבמאזנה שני ניצחונות מעשרה משחקים. לעומת זאת, ראן, מצמרת הליגה, קיוותה לרשום ניצחון נוסף ועשתה זאת בצורה טובה. דווקא לאנס עלתה ליתרון ראשון משער של מונטרוביו בדקה ה- 51, אבל ראן השתמשה בכלים הכבדים וניצחה את המשחק. סילבן ווילטורד הישווה בדקה ה- 56 ובדקה ה- 76 זה היה ד'רום לרואה, שכבש את שער הניצחון. בסיום 2:1. 

פאריס סאנט ז'רמיין - ליון  3:2 

הקבוצה מעיר הבירה אירחה הערב את המוליכה ערב המחזור וקיוותה לסוג של הפתעה, אבל זה לא הלך. ליון עלתה ל 2:0 עם צמד מהיר של ארפה בדקות 41 ו- 43. הפאריזאים חזרו אחרי ההפסקה עם שער של הפורטוגלי פאולטה, בדקה ה- 61. סידני גובו כבש את השלישי של ליון בדקה ה- 84 וכשזה נראה היה גמור, הגיע שוב פאולטה וכבש את השני של סאנט ז'רמיין בדקה ה- 90, מה שלא הספיק לניצחון. בסיום 3:2.


בורוסיה דורטמונד - באיירן מינכן  0:0

אפשר לומר שדווקא ורדר ברמן היא הקבוצה שהצטערה הכי הרבה מתוצאות הערב. לא מכך שבאיירן איבדה נקודות, אלא מהעובדה שהייתה יכולה לצמצם את הפער מהמוליכה, אבל ברמן כזכור, איבדה השבועי בעצמה נקודות. 
למרות התיקו, באיירן נשארת לעמוד בראש בטבלה, עם ארבע נקודות יתרון על פני המבורג, שבמקום השני. בסיום 0:0.

דואיסבורג - המבורג  1:0

המבורג הייתה הקבוצה היחידה שניצלה את מעידות הקבוצות המובילות והעפילה למקום השני. הקבוצה ניצחה בחוץ משער של וינסנט קומפאני בדקה ה-36.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק