הכוח הנשי של אייזנברג

היסטוריה בהפועל ת"א: שירה העליון, מונתה לתפקיד המאמנת הזמנית והובילה את קבוצתו של שאול אייזנברג לניצחון ראשון . אגב, המאמן אילן קובלסקי התפטר. ועוד דבר: הקלע הבולט של הפועל ת"א מתאמן בכלל בבני השרון

יום ראשון 28 אוקטובר 2007
אלכס נירנבורג

היסטוריה בהפועל תל אביב: לראשונה בתולדות המועדון  אישה מונתה לתפקיד המאמנת והובילה את הקבוצה לניצחון ראשון בליגה הארצית. מדובר בשירה העליון, שחקנית פעילה בקבוצת הנשים של הפועל תל אביב, שקיבלה על עצמה את המינוי בקבוצת הגברים והובילה את האדומים לניצחון על ראש העין 74:80 .

תקציר הפרקים שהובילו למינוי העליון: המאמן הותיק אילן קובלסקי, שאימן את הקבוצה של שאול אייזנברג, בהתנדבות מתחילת העונה סיים את תפקידו ובמועדון חיפשו מישהו מתוך המערכת שיש לו תעודת מאמן על מנת לעמוד על הקווים במשחק מול ראש העין. לראשי הקבוצה התברר שקפטנית קבוצת הנשים מחזיקה בתעודת מאמנת והוחלט לפנות עליה. העליון נענתה בשימחה לאתגר.

במהלך המשחק נקלעו האדומים לפיגור של 17 נקודות אך העליון עודדה את השחקנים והובילה את הקבוצה לניצחון בניהול משחק חכם. אגב, את ראש העין מאמן מני זולדן, שאימן בעונה שעברה את הפועל. קצת קשה להאמין אבל זהו הניצחון הראשון של האדומים מזה כשבעה חודשים. 

בשורות הפועל תל אביב בלט יפתח בוכמן שקלע 31 נקודות. בוכמן מתאמן בבני השרון אך על פי פסק בוררות מחוייב לשחק בהפועל תל אביב עד סיום הסיבוב הראשון. בתום הסיבוב השחקן עובר באופו אוטמאטי לבני השרון. שחקן מרכזי אחר, זיו ז'נשווילי לא שותף במשחק בגלל בעיות עם רשויות הצבא. 

בנוסף להעליון הייתה נוכחות נשית נוספת במגרש בדמותה של השופטת רותם יזרעאלי. מאזנה של הפועל תל אביב בליגה הארצית עומד כעת על ניצחון אחד לעומת שלושה הפסדים.   

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק