סלע במקום ה-73 בעולם

המחבט הישראלי הבכיר בסבב הגברים זינק עשרים מקומות למעלה בדירוג העולמי בעקבות הזכייה בטורניר סיאול. בנשים שחר פאר נותרה במקום ה-18 בעוד ארליך ורם שומרים על המקום השמיני בסבב הזוגות

יום שני 29 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
דודי סלע יתעורר הבוקר בסיאול עם חיוך על הפנים, זה לא רק הזכייה שלו אמש בטורניר המקומי בסבב הצ'אלנג'ר אלא המיקום החדש שלו בסבב העולמי, מקום 73, אחד אחרי מייקל ראסל האמריקאני, אחד לפני מארין קיליק הקרואטי, לגובה הזה סלע עדיין לא רגיל, אבל לפי היכולות שהוא מציג בחודש וחצי האחרונים, יכולות שהביאו אותו לכאן, הוא עוד יתרגל אפילו למקומות יותר גבוהים.

הזינוק של סלע הינו רק הקצפת על שבוע טוב יחסית של הישראלים בסבב הגברים, הראל לוי שבשבוע שעבר שב למאייה השנייה בדירוג קפץ השבוע עוד שבעה עשר שלבים קדימה אל המקום ה-181 בעולם. לצד שני אלו ניכונה אכזבה קלה לנועם אוקון שירד שישה שלבים למקום ה-223. 

איש מבין הטניסאים שניסו לפרוץ אל העשירייה הראשונה אותה מוביל כרגיל רוג'ר פדרר (שבעקבות ניצחונו אמש בטורניר באזל הבטיח את הישארותו במקום הראשון עד סוף השנה), לא הצליח במשימתו. בתוך העשרייה עצמה נרשמה רק תזוזה אחת כאשר טומי רוברדו הספרדי טיפס מקום השמיני במקומו של פרננדו גונזאלס הצ'יליאני שירד מקום אחד בדירוג.


רם וארליך נאחזים במקום השביעי בזוגות

אנדי רם ויוני ארליך אשר נאבקים עם שני צמדים נוספים על שתי המקומות הנותרים לטורניר המאסטרס בסוף השנה (אליו מעפילים שמונת הזוגות הטובים בעולם) נותרו גם השבוע במקום השביעי בסבב הזוגות. מקומם של השניים בטורניר המאסטרס נראה כמעט ומובטח.

פאר לא שיחקה וגם לא זזה בדירוגה

שחר פאר שנחה בימים אלו בארץ ואמש נודע כי ככל הנראה תסיים את ההתקשרות שלה עם צמד מאמניה עודד טייג וחוזה היגראס נותרה במקום ה-18 בעולם גם השבוע מאחר ולא נרשמה אך תנודה בעשירייה השנייה של הסבב העולמי. הישראליות הנוספות בסבב קרן שלמה ויוליה גלישקו שגם לא שיחקו השבוע זכו לדירוגים חדשים כששלמה יורדת 86 מקומות אל המקום ה-741 בעולם וגלושקו ניצבת הרחק מאחוריה במקום ה-895.

בתוך העשירייה הראשונה אותה ממשיכה להוביל בביטחה ג'סטין הנין הייתה תחלופה אחת של מקומות כאשר סרינה וויליאמס טיפסה אל המקום החמישי בדירוג והדיחה ממנו את מאריה שארפובה שצנחה אל המקום השישי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק