מכבי: פדרמן ושמיר יעזרו

אנשי עסקים, אוהדי מכבי תל אביב, מתכוונים להקים חברת ניהול במטרה לחבור ללוני הרציקוביץ' בניהול השותף של הקבוצה. המטרה: לשנות את פני הקבוצה במהלך חלון ההעברות בינואר.

יום שני 29 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
האם חברת ניהול חדשה בדרך למכבי תל אביב? אנשי עסקים, מאוהדי הקבוצה, מתכוונים להקים חברת ניהול ולחבור בחודשים הקרובים ללוני הרציקוביץ' בניהול השותף של מכבי. בכוונת אנשי העסקים לבצע מהפך בסגל הקבוצה בחודשים הקרובים ולהציל את הקבוצה מירידה. 

ל telesport נודע כי אנשי הקבוצה פנו לאחרונה למאיר שמיר ודייויד פדרמן על מנת שיזרימו כספים למועדון לצורך הבאת 5-6 שחקני רכש בחולון ההעברות בינואר. 

במכבי תל אביב כעסו היום על הרושם שהתקבל מדיווחי התקשורת על כך שבקבוצה קיבלו בסיפוק את ההפסד לבית"ר ירושלים. גורם במכבי אמר ל- telesport: "אנחנו נצא מהמשבר. מבחניתנו כל הפסד הוא כישלון". 

 חוות דעת רפואית שנתקבלה במועדון קובעת כי הבלם הפצוע, אבי יחיאל צפוי לחזור לפעילות בתחילת חודש ינואר. יחיאל צפוי להמריא בקרוב לאיטליה להליך שיקומי שלאחריו ישוב למגרשים. 

במכבי תל אביב מותחים ביקורת חריפה על התנהלותו של חלוץ הרכש יניב עזרן, שאיבד את מקומות בהרכב. עזרן נראה בימים האחרונים כעוס וממורמר. גורם בקבוצה אמר ל -telesport כי זו לא ההתנהגות המצופה משחקן במעמדו של עזרן. 

בקבוצה מתכוונים לערוך סבב של שיחות אישיות עם השחקנים לקראת המשחק מול בני יהודה. במכבי תל אביב הציבו כמטרה לצבור בין 8 - 10 נקודות עד לסיום הסיבוב הראשון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק