ניצחון בדקה ה-90

ק"ש ניצחה את כפ"ס לאחר משחק מצויין של שתי הקבוצות, אורי אוזן כבש את הראשון בדקה ה-5. אבידור איזן (35) יניב לביא השלים מהפך (48) גיזרמו ישראלביץ' השווה (68) וגיא צרפתי ניצח בפנדל בדקה ה-90

שבת 02 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

הפועל כפ"ס הפסידה הערב לקרית שמונה לאחר משחק מצויין של שתי הקבוצות, התקפה רדפה התקפה.  קרית שמונה פתחה את המשחק ללא השוער הראשון שביט אלימלך החולה, בכפ"ס מאור מליקסון הרכש החדש מחיפה פתח על הספסל.

כבר בדקה ה-5 ניצלו בכפ"ס את חסרונו של אלימלך וחוסר נסיונו של דני עמוס שוער המשנה של קרית שמונה, אורי אוזן ניסה להרים כדור לרחבה, הגנת ק"ש ציפתה להרמה אך הכדור הפתיעה וחדר לרשת 1:0.

30  דקות מאוחר יותרȠקרית שמונה נכנסה למשחק עם התקפה מתפרצת טובה, יובל אבידור המהיר עבר את דה-סילבה וכבש מקרוב בקלות 1:1. שלוש דקות בתוך המחצית השניה שוב פעם מתפרצת של ק"ש שמנצלת את את חוסר העירנות של שחקני כפ"ס, יניב לביא מגן הקבוצה עלה להתקפה כדי לנגוח מקרוב IJ:1.

בדקה ה-68 נמשך הקצב הטוב במשחק והפעם התקפה מהירה של כפ"ס הכדור מגיע היישר לראשו של הנמוך ביותר במגרש, ג'יזרמו ישראלביץ'  שנגח פנימה 2:2. בדקה ה-90 עירבוביה רבתי ברחבה, אורי אוזן לא הצליח להימנע ונגע בכדור בידו, פנדל לקרית שמונה.Ġגיא צרפתי לא התבלבל וכבש בקלות מהנקודה 3:2.

מאור מליקסון שעבר רק השבוע ממכבי חיפה נכנס עם פתיחת המחצית השניה והיה שותף למשחק הטוב של שתי הקבוצות


מחצית ראשונה:

דקה&n͢sp;5 אורי אוזן מעלה את כפ"ס ל1:0: 
אורי אוזן מנסה להגביע את הכדור לרחבה 20 מטרים אלכסונית מצד ימין, כל ההגנה ציפתה להגבהה אבל הכדור נכנס היישר לרשתו של דני עמוס, שוער המשנה של ק"ש.

דקה 6: יבואה עם̠הזדמנות שניה לאחר השער, נכנס לרחבה ומתוך הרחבה 13 מטרים מהשער שולח כדור חזק שהולך סנטימטרים מעל הקורה.

דקה 15: כפ"ס ממשיכה לתקוף, ויבואה בועט מרחוק מנסה לבחון את ערנותו של דני עמוס, עמוס מזנק טוב והכדור יוצא לקӨן.

דקה 33: הזדמנות ראשונה לק"ש ירו בלו בעט כדור טוב למרכז השער ואוהד לויטה הדף לקרן.

דקה 35 יובל אבידור מאזן 1:1: התקפה מתפרצת של קרית שמונה, יובל אבידור עובר בקלות את דה-סילבהȠוכובש 1:1.

מחצית שניה

דקה 48 יניב לביא הופך את המשחק 2:1:
לביא מגן ק"ש עולה להתקפה ומפתיע את הגנת כפ"ס שלא היתה מוכנה וכובש מקרוב בנגיחה.

דקה 56: ירו בלו נתן כדור גדול לאופוריקווה שהצליח לעבור את דה סילבה שהחליק, בעט כדור חזק לעבר השער שפגע בקורה.

דקה 68 ישראלביץ משווה את התוצאה 2:2: התקפה מתפרצת של הפועל כפ"ס הכדור מגיע לג'יזרמו ישראלביץ נמוך הקומה שנוגח פנימה מ-5 מטריםĮ

דקה 90 גיא צרפתי מעלה את ק"ש ל3:2 בפנדל: אוזן נוגע ביד בתוך הרחבה, גיא צרפתי כובש ללא בעיה מנקודת ה-11.

הרכבים:

הפועל כפר סבא:
אוהד לויטה; אורי אוזן, דגלאס דה-סילבה, לירוןȠזרקו, עידן שום; יעוזה אבובקרי, קובי מויאל, גיז'רמו ישראלביץ', בן לוז; סמואל יבואה, בילי גונסאלס (מאור מליקסון 46).

עירוני קרית שמונה:  דני עמוס, עמיר נוסבאום, סאלח חסארמה, יניב לביא, ברק בכר, עבאס סואן, גואל צ'ירסאווה, גיא צרפתי, פיטר אופורי קוואה, יובל אבידור וירו בלו.

 

 

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק