ארזי: שלוי לא ידבר שחיתויות

סערה בבית"ר ירושלים בעקבות התקרית בין משפחת לוי ליו"ר הקבוצה על כמות כרטיסי ההזמנה שקיבלו . ארזי: שמוליק לוי לא יקבל מאיתנו כרטיסים. לוי" מגיע לנו יותר. אפשר לא לרדת לרמה כזאת לא מכובדת

יום שני 29 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

בעקבות התקרית אתמול בטדי והטענות של אברם לוי ובנו שמוליק לוי סוערות הרוחות בבית"ר ירושלים.

כזכור, שמוליק לוי, בעבר קפטן הקבוצה קיבל כרטיס ליציע המזרחי ואילו אברם לוי קיבל רק כרטיס אחד ולא לזגותו.

שמוליק לוי זעם היום על התגובות המזלזלות של יו"ר הקבוצה אלי ארזי. לוי אמר ל-TELESPORT: " אלי ארזי יורד לרמה מאוד נמוכה. הויכוח בינינו הוא לא ענייני, אלא אישי ולמרות שכל שחקני העבר לא קיבלו כרטיסים, אני עדיין חושב, ואני מדבר בשם עצמי, שזו התנהלות לא מכובדת שלא מכניסים שחקני עבר ליציע הכבוד. לא מכובד ששחקני עבר, שתרמו צריכים להתחנן עבור כרטיסים. הוא יורד לרמה מאוד נמוכה בתגובות שלו. ההתנהלות הזו מביישת את בית"ר. מגיע לנו יותר. אפשר להתייחס לטענות בהתאם ולא לרדת לרמה כזאת לא מכובדת". 

אלי ארזי, הגיב לדברים: "אם שמוליק מדבר על שחיתויות, מוטב שיסתכל אחורה ויבדוק למה הוא לא נמצא היום בבית"ר.  ותסתכלו על ההבדלים בין בית"ר של אז להיום. שמוליק לוי לא יקבל מאיתנו כרטיסים יותר".

תגובתה הרשמית של בית"ר ירושלים: "בכל משחק מקבל שמוליק לוי כרטיס ליציע הכבוד, במשחק הספציפי הזה הסברנו לו שבגלל הטקס של אופ"א ומוזמנים אישיים רבים של ארקדי גאידמק, ניתן לו כרטיס ליציע הכסף"

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק