הפועל שוב הפסידה

הפועל ת"א במשחק גרוע נוסף, הפסידה 2:0 למ.ס. אשדוד משערים של עידן שריקי {9} ויוסי אופיר {59}. האדומים רושמים הפסד רביעי העונה ובצוותא עם מכבי מדורגים מתחת לקוו האדום.

יום שני 29 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
הפועל ת"א כמו היריבה העירונית רשמה הפסד נוסף הפעם 2:0 למ.ס אשדוד לקול קריאות "תתפטר" של הקהל האדום לעבר גיא לוזון. האורחים לא התקשו לרשום ניצחון שני ברציפות משערים של עידן שריקי {9} ויוסי אופיר {59}. יגאל אנטבי הורחק בשורות הפועל בדקה ה-58.

גיא לוזון יצתרך לחשוב טוב טוב מהי הבעיה של קבוצתו. לאחר ההפסד 2:0 לאנדרלכט בגביע האופ"א האדומים חזרו למאבקי התחתית בליגת העל, וניסו להשיג ניצחון ראשון העונה. אך התל אביביות של השנה טובות בעיקר בהשגת הפסדים, ובתצוגה נוראית הפועל רשמה הפסד רביעי מ-7 משחקים, ועדיין לא ניצחה העונה. 

בשבוע הבא ימשיך גיא לוזון בחיפוש אחר 3 נקודות כשיתארח במפגש משפחתי נגד מכבי פ"ת. ואשדוד תארח את מכבי הרצליה בתקווה להשיג ניצחון שלישי ברציפות. 

מחצית ראשונה: שריקי כובש, והקהל האדום רועש

המשחק נפתח בלחץ אדום. דקה מהשריקה עבירה על פאביו ג'וניור קבעה בעיטה חופשית להפועל. עידן סרור הצעיר שפתח במקומו של ראובן עובד הרים לרחבה, אך סמי אג'יי קלט את הכדור ללא בעיה.

2 דקות עברו והשילוב עידן סרור את ג'וניור פועל שוב. ג'וניור השתחרר יפה באגף ימין והרים לסרור, הקשר התרומם טוב אך נגח חלש לידיו של אג'יי.

דקה 6 ואשדוד במצב ראשון. ניר נחום עבר בקלילות את אנסומבו, אך הגנת הפועל הרחיקה לכדור קרן. ההרמה מהקרן לרחבה האדומה מצאה את עידן שריקי, החלוץ נגח חזק אך הכדור חלף ליד המסגרת.

דקה 9 והפעם עידן שריקי לא נכשל. נחום בפעולה טובה נוספת באגף ימין מסר מצוין לשריקי, החלוץ הצעיר ניצל הגנה אדומה חלשה בעט לחיבורים ופנימה. 1:0 לאשדוד 

2 דקות חלפו ואשדוד מתקיפה שוב. אלן מסודי בעט מרחוק, הכדור פגע בשחקן אדום ויצא לכדור קרן. הפעם ההרמה לא סיכנה את הגנת הפועל שהרחיקה בקלות.

דקה 13 וכדור חופשי להפועל. סרור הרים שוב, אך אג'יי במשחק טוב הקדים את ההתקפה האדומה וקלט את הכדור.

דקה 19 והתקפה נוספת לאשדוד. מבשל השער ניר נחום מצא את עידן מליחי שבעט חזק ממרחק רב, אך הכדור חלף מעל המשקוף והשאיר את האורחים ביתרון מינימאלי. 

דקה 24 ושריקות הבוז בבלומפילד מתחזקות. קפטן הקבוצה וואליד באדיר באיבוד כדור נוסף הרתיח את הקהל האדום, שהביע בשריקות צורמות את הכעס הרב כלפי יכולת הקבוצה.

4 דקות עברו ועידן סרור זוכה בכדור חופשי נוסף. הקשר הצעיר בעט חלש לשער והשאיר את הפועל בפיגור. 

דקה עברה ואשדוד כמעט מכפילה את היתרון. התקפה קבוצתית יפה, הגיעה לכובש השער עידן שריקי שבעט מצוין מהאוויר אך אניימה הדף. 

דקה 35 ופטריק סופו הרכש ממכבי פ"ת מתעורר. כדור טוב לרחבה האדומה מצאה את סופו, אך הגנת הפועל הרחיקה בזמן.

דקה עברה ו-וואליד באדיר קרוב לשוויון. ליאור אסולין חטף מצוין והרים טוב לרחבה, ההרמה מצאה את וואליד באדיר שנגח מצוין אך הכדור פספס את המסגרת ויצא החוצה. 

דקה 38 והפועל במצב נוסף. פאביו ג'וניור מסר מצוין לאסולין, החלוץ מסף הרחבה בעט חזק אך סמי אג'יי בהדיפה טובה הציל את אשדוד.  

5 דקות לסיום המחצית והאדומים זוכים בהזדמנות מצוינת. עבירה של עידן מליחי על וואליד באדיר קבעה כדור חופשי להפועל. ביברס נאתכו בעט, אך פגע בחומה וסיים עוד התקפה ללא שער.

דקה 43 והפועל במצב נוסף. באדיר בעט חזק לשער אך ההגנה האשדודית הרחיקה, על הכדור החוזר השתלט מזואה אנסומבו שבנגיעה אחת שיחרר כדור אדיר, וסמי אג'יי במשחק גדול זינק טוב והדף. עד סיום המחצית האדומים לא הצליחו לסכן את אשדוד. 1:0 לאשדוד במחצית.

מחצית שנייה: הפסד נוסף לאדומים

המחצית השנייה נפתחה בלחץ של המארחים. פאביו ג'וניור הרים כדור טוב לעבר ליאור אסולין, אך סמי אג'יי הסיוט של הפועל ת"א הערב המשיך ביכולת הטובה וזכה בכדור.

דקה 49 והפועל זוכה בכדור חופשי. ברוך דגו שנכנס במקום עידן סרור הרים טוב, אך אג'י יצא מצוין והדף את הכדור.

דקה 52 והזדמנות גדולה לאדומים. הרחקה גרועה של הגנת אשדוד מכדור הקרן הגיעה לגבריאל דוס סנטוס, הברזילאי בעט מתוך הרחבה גבוה והחוצה.

דקה 55 וגיא לוזון מבצע חילוף נוסף. פאביו ג'וניור המאכזב יוצא וראובן עובד נכנס.

דקה 57 והפועל בצרה גדולה. יגאל אנטבי הוותיק בעבירה ברוטאלית זכה בכרטיס צהוב שני והורחק. 

דקה עברה ואשדוד מענישה את האדומים. האורחים זכו בכדור חופשי, ועידן מליחי הרים מצוין ליוסי אופיר שבבעיטת יעף קטלנית לא השאיר לאניימה שום סיכוי. 2:0 לאשדוד

בדקה ה-54 ליאור אסולין מלהיט את הקהל האדום. בעיטה חזקה ולא מדוייקת, הביאה איתה שריקות בוז עצומות וקריאות למאמן גיא לוזון להתפטר. 

בדקה ה-66 אניימה מציל את הפועל מתבוסה. התקפה מצוינת של אשדוד, הגיע לאלן מסודי שמסר לעידן שריקי, האחרון בעט מצוין אך וינסנט אנייימה בזינוק חתולי מנע את השלישי.

בדקה ה-69 אשדוד מנצלת את היתרון המספרי. התקפה מתפרצת של האורחים הגיע לעידן שריקי, אך החלוץ במשחק מצוין פספס הזדמנות להשלים צמד, בעט חלש והחוצה.

דקה עברה והפועל מקופחת. התקפה קבוצתית נהדרת של הפועל ת"א בתוך הרחבה האורחת הגיע לברוך דגו שמסר כדור מצוין לנאתכו, אך הקוון בהחלטה שגויה מנע שער בטוח לאדומים.

דקה 74 והפועל לא מוותרת. כדור חוץ של המארחים הגיע למזואה אנסומבו, אך הקשר בניסיון לסחוט קרן איבד את הכדור והשאיר את גיא לוזון חסר מילים.

דקה 83 והפועל בניסיון נואש להבקיע. דגו בחילופי מסירות עם מנצור התקרב לשער של האורחים, אך אשדוד בהגנה טובה חטפה לדגו את הכדור בקלות.

דקה 85 ושריקי מתפקד כבלם. כדור קרן של הפועל הגיע לראשו של עידן מליחי שכמעט והבקיע שער עצמי, אך עידן שריקי הראה את כישרונו גם כבלם והציל מהקוו.  

2 דקות עברו ומסודי בפעולה אנוכית פספס הזדמנות לשער שלישי. התקפה מתפרצת של אשדוד הגיע למסודי, אך החלוץ במקום למסור ניסה לבדו, ורמי דואני חטף בקלות.

דקה 91 וברוך דגו מנסה להושיע. דגו הרים כדור חופשי לרחבה, אך הגנת אשדוד לא התקשתה להרחיק. עד הסיום מ.ס אשדוד הניעו בחופשיות את הכדור לקול שריקות "אולה" של הקהל האדום. 2:0 לאשדוד בסיום

הפועל ת"א:
  וינסנט אניימה, עמאר מנצור, גבריאל דוס סנטוס, רמי דואני, יגאל אנטבי, מזואה אנסומבו, וואליד באדיר {גל שיש 66'}, ביבראס נאתכו, עידן סרור {ברוך דגו 46'}, ליאור אסולין ופאביו ג'וניור {ראובן עובד 55'}.

אשדוד: סמי אג'יי, מיקי עטיה, יאשה ודריאן, אייל אלמושנינו, אדיר טובול, עידן מליחי, יוסי אופיר, ניר נחום {גוסו גוסו 65'}, פטריק סופו {שי הולצמן 78'}, אלן מסודי ועידן שריקי {רחמים צ'קול 88'}.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק