דופקים אותנו הרבה זמן

קפריסין: מאמנה הישראלי של אפולון לימאסול, יוסי מזרחי אמר ל-TELESPORT, לאחר המשחק מול אפועל ניקוסיה פוצץ בזכות שופט המשחק ששלף מספר כרטיסים Ӑדומים

שבת 02 פברואר 2008
אשר גולדברג
ערב לא פשוט עבר על יוסי מזרחי, מאמנה של אפולון לימאסול. המשחק של קבוצתו הערב מול אפועל ניקוסיה פוצץ במצב של 2:2. ליאור אסולין, חלוצה הישראלי של אפולון שיחק 70 דקות לפני שהמשחק פוצץ.

שתי הקבוצות היו במרחק נקודה זו אחת מהשנייה לפני המשחק, התקשורת הקפריסאית פרסמה את המשחק הטעון הזה, כך שכל הכרטיסים אזלו לקראתו. בדקה ה-30 העלה ליתרון ריסו בפנדל את אפולון ולאחר שתי דקות טורסי השלים את השני, לאחר שני השערים המוקדמים הקהל של אפולון נכנס לטירוף. 

בדקה ה-90 במצב של 1:2 לאפולון, השופט נתן פנדל לאפועל ניקוסיה, משערו של חריסטומוס. מיד לאחר השער, יוסי מזרחי מספר ל-TELESPORT: "הכדור יצא לחוץ לטובתנו. השופט החל להתווכח עם השחקנים והוציא כרטיסי۝ אדומים לשלושה או ארבעה שחקנים. 

"אנחנו לא יודעים אפילו כמה והמשחק פוצץ. דופקים אותנו כבר בשבועות האחרונים, אנחנו הקבוצה הכי טובה בקפריסין, אבל רוצים שהאליפות תהיה בקבוצה של המדינה לאפועל ניקוסיה. חבל מאוד, קפריסין הורסת את הכדורגל ۩לה. ראשי אפולון מיואשים ולא יודעים מה לעשות". 

אפולון איבדה לא רק שתי נקודות חשובות לאחר שהמשחק פוצץ, אלא לא ניצלה את העובדה שהמוליכה פאמגוסטה סיימה בתיקו 0:0 מול אלקי בחוץ.

הולנדית: מגרלשווילי לא שותף בתבוסה שלĠויטסה

במחזור שעבר סיימה ויטסה בבית בתיקו 2:2 מול אייאקס, אבל הפעם במשחק חוץ מול הירנביין הרבה זמן לא ישכחו את התוצאה. 0:7 ענק להירנביין ב'אבה לאנסטרה'. 

חגיגת השערים החלה מהדקה העשירית (מייראלס סולנג'מאני). בדקה ה-1ȴ המשיך פאנחיץ' את השני. במחצית השנייה הגיעה חגיגת חמשת השערים: בראדלי (50), זויברלון (58), רוי בריינס (66,80) ופראג'ר (82) חתמו את הערב היוצא דופן.

בלגית: רק תיקו לגנק, ניצחון לגנט

לאחר המשחק הענק במחזור שעבר מול̠גנט בבית, סיימה גנק משחק נוסף ללא הכרעה עם תיקו 0:0 מול רוסלארה בחוץ. 

אליניב ברדה וברק יצחקי עלו בהרכב, אך לא הצליחו לכבוש או לבשל שערים. יצחקי עצמו הוחלף בדקה ה-66 על ידי איבאן בוסנייאק.  במחזור הבא תפגוש גנק את ברסשוט בבית.
Ȋ
גילי ורמוט היה שותף 20 דקות בניצחון 0:1 של גנט מול מולבנק. השער היחיד במשחק היה בדקה ה-32, כאשר רואיז כבש. בדקה ה-14 הורחק ברונו מהאורחת, ובדקה ה-67 התאזנו המספרים במגרש שהורחק מאריץ'.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק