מהומות בבלומפילד

ליגת העל: גיא לוזון, לא מתכוון להתפטר לאחר תצוגת הנפל הערב בהפסד 2:0 של הפועל תל אביב מול מ.ס אשדוד בבלומפילד. חזן: השחקנים השקיעו וניצחו. כ-2000 אוהדים צעקו ללוזון להתפטר

יום שני 29 אוקטובר 2007
שלמה חסיד
הצרות בהפועל תל אביב נמשכו גם הערב בבלומפילד, כאשר חניכיו של גיא לוזון הפסידו 2:0 מול מועדון ספורט אשדוד. האוהדים לא ידעו את מנוחתם בסיום המשחק וקראו לגיא לוזון להתפטר מיידית. כ-2000 מהם אף נישארו לאחר המשחק באזור האצטדיון והתגודדו סביב חדר ההלבשה של הפועל.

שחקני הקבוצה יצאו מחדר ההלבשה מלווים בכוחות משטרה ורק שעה ארוכה לאחר סיום המשחק הצליחו אנשי ההנהלה ומאמן הקבוצה גיא לוזון לצאת מחדר ההלבשה בחסות המשטרה. הלילה צפויה פגישה של אנשי ההנהלה והמאמן לוזון בכדי לדון בצעדים הבאים של הקבוצה.

גיא לוזון, המאמן המפסיד של הערב אמר בסיום: "החיים לא תמיד מעמידים אותך במצבים כאלה. נצטרך לחבר את הקבוצה כדי לעבור את התקופה הרעה. אני לא אתפטר, זה לא יקרה, אני חייב להחזיר לאנשים שנתנו בי אמון. אני אנסה להחזיר זאת בכח ובמח. 

"האחריות היא רק שלי. כל האחריות היא עליי כעת. כרגע הרבה דברים לא עובדים כאן, לכן לא ניצחנו עד עכשיו. נצטרך לעשות חושבים טוב טוב. הפועל צריכה להיות בצמרת. אני בטוח, שאפשר להוציא את הקבוצה מהמצב הלא קל".

המאמן המנצח הערב, אלון חזן אמר בסיום: "השחקנים מתי שהם מבינים, שצריך לעבוד, הם מצליחים ואנחנו משיגים את הנקודות" על הגישה לשחקנים: "אני עף פעם לא קיללתי אף שחקן שלי, זה שאני צועק, זה בגלל שאני על הקווים. עברתי תקופה לא קלה, אני עדיין בן אדם. 

"השחקנים השקיעו עבדו וניצחנו". על השנה: "זה לא רציני לדבר על העונה עדיין, זו רק תחילת העונה. כרגע אנחנו לא רצים לאליפות, בסיום העונה נדבר. נקווה להגיע לצמרת. אני לא ארים ידיים, המצב לא קל, אבל חייבים להתאושש".

עידן שריקי, השחקן המצטיין אמר בסיום: "מה שהיה עם המאמן היה, ואנחנו לא מדברים על זה. דיברנו כל השחקנים כדי לתת למועדון ולאנשים כאן את הניצחון. אין לנו שום דבר נגד אלון חזן, אני שמח שהוכחנו אופי ובגרות. 

"אנחנו מקווים להגיע לצמרת, אשדוד בהחלט ראויה להיות שם. השינוי הוא מנטאלי, שינוי בחשיבה. אנחנו נהנים מהמשחק. פטריק סופו, מסודי וכולם בכושר. יש קבוצה טובה ואטראקטיבית".

תמונות: יותם רונן.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק