גרמנו להם לשחק לא טוב

יוסי אופיר, הקשר הוותיק של מ.ס. אשדוד, רשם היסטוריה פרטית קטנה: לראשונה בקריירה התכבד בכיבוש שער במשחק בו קבוצתו מנצחת. אופיר: "סטטיסטיקה אישי לא מעניינת אותי. חשובה הקבוצה"

יום שלישי 30 אוקטובר 2007
אלכס נירנבורג

קשר מ.ס. אשדוד, יוסי אופיר (28), שהבקיע את השער השני לזכות קבוצתו בניצחון על הפועל תל אביב (0:2) רשם היסטוריה פרטית קטנה: עד ליל אמש הבקיע אופיר 4 שערי ליגה במדי מ.ס. אשדוד. לכל אותם השערים 2  מאפיינים משותפים: כולם הובקעו נגד קבוצות תל אביביות ובכל המשחקים האלו אשדוד הפסידה.  

את שער הבכורה שלו הבקיע אופיר במחזור השישי של עונת 2000/1 בהפסד 2:1 למכבי תל אביב. השערים הבאים הגיעו בעונת 05/06 בהפסדים לבני יהודה (1:2), הפועל תל אביב (3:1) ומכבי תל אביב (2:1). אמש שוב הבקיע אופיר מול קבוצה תל אביבית, אלא שהפעם קבוצתו חגגה זכייה בשלוש נקודות יקרות. 

אופיר לא מייחס חשיבות לנתונים הסטטיסיטיים. "אני יודע שדיברו על העניין הזה עם השערים", אמר הקשר בשיחה עם telesport "אבל אני לא מייחס לזה שום חשיבות. מדובר במקריות ולא בשום דבר אחר. זו שטות שרק עיתונאים מתעסקים בה. סטטיסטיקה אישית לא מעניינת אותי. חשובה הקבוצה". 

מה ההסבר שלך לניצחון על הפועל תל אביב? זו אשדוד שהפגינה יכולת שיא או שהפועל פשוט חלשה כל כך?

"עברנו תקופה לא קלה בזמן האחרון וחשוב היה לחזור למסלול הניצחונות. בדרך כלל קבוצה אחת משחקת רע משום שהיריבה גרמה לה לשחק לא טוב. ידענו שהפועל יבואו בטירוף אבל אנחנו ידענו להתמודד עם זה וניצחנו בצדק". 

עושה רושם שהיחסים בין השחקנים לאלון חזן עדיין טעונים שיפור. 

"כל העניין הזה יצא מפרופורציה. אני מסתכל קדימה על האתגרים שצפויים למ.ס. אשדוד בהמשך הדרך ולא רוצה להתייחס לנושא הזה" .

צילום: בית"ר.נט

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק