ריטאס בכושר טוב ממכבי

נבן ספאחיה, שאימן את מכבי ת"א ואת ריטאס וילנה, צופה משחק קשה לצהובים ביום חמישי מול הליטאים. סימאס יסאייטיס: " מכבי יודעת שזה אחד המגרשים הקשים באירופה"

יום שלישי 30 אוקטובר 2007
שלמה חסיד

אחרי הניצחון הדחוק של מכבי ת"א מול לה מאן החלשה, בפתיחת העונה של היורוליג, ביום חמישי שעבר בהיכל נוקיה, תתמודד ביום חמישי האלופה במשחק חוץ סופר קשה מול ריטאס וילנה הליטאית, שניצחה במחזור הפתיחה במילאנו.

מי שמכיר היטב את שתי הקבוצות, אותן אימן בעבר הוא המאמן נבן ספאחיה, שאמר לקראת המשחק בין הקבוצות ביום חמישי: "אני חושב שמצפה למכבי משחק מאוד קשה, לדעתי ריטאס נמצאת בכושר טוב יותר ממכבי. מכבי בנתה קבוצה מצויינת אבל היתה להם בעייה נגד לה מאן, בעוד שריטאס לא התקשתה מול מילאנו בחוץ, מה שמלמד שבנקודת הזמן הזו ריטאס טובה יותר, במיוחד שמדובר במגרש קשה מאוד, ביתי מאוד, שתמיד קשה שם, יהיה למכבי משחק קשה ביותר, אם כי אני צופה לה עונה טובה מאוד ביורוליג השנה".

סימאס יסאייטיס, שאף הוא שיחק אצל ספאחיה בריטאס ובמכבי ועכשיו משחק אצלו בטאו ויטוריה  אמר: " זה משחק שווה כוחות, שבו כל תוצאה יכולה להיות, אני אוהב את מכבי ומאחל לה בהצלחה, אבל הם יודעים לבד שזה אחד המגרשים הכי קשים באירופה, בהחלט אתעניין מה תהיה התוצאה, אני אוהב את שתי הקבוצות".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק