הטובים בעולם יוצאים לדרך

ליגת הכדורסל הטובה בעולם ה N B A תצא הלילה לדרך. במוקד: סן אנטוניו האלופה תחל בהגנה על התואר במפגש מול פורטלנד. הלייקרס, המאכזבים בשנים האחרונות יארחו את יוסטון רוקטס

יום שלישי 30 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
 חיכינו לה כל כך הרבה זמן, והנה היא סוף סוף כאן: ליגת הנ.ב.א, שמספקת לנו את הרגעים הכי קסומים ומרתקים עם הכוכבים הכי גדולים שיש שוב איתנו. הלילה תפתח  עונת 2007/8, שבמוקד תארח, האלופה, סן אנטוניו ספרס את פורטלנד.

המועמדת הרצינית ביותר לזכייה השנה היא קבוצתו של טים דאנקן, שרוצה גם השנה להניף את הגביע ולזכות בפעם השנייה ברציפות באליפות הנ.ב.א. הקבוצה מטקסס, לא עשתה שינויים גדולים בקיץ והיא עדיין מחזיקה במשלוש הקטלני של פארקר, דאנקן וג'ינובאלי. הספרס שיכנעו במשחקי  ההכנה, והפסידו רק פעם אחת בחמישה משחקים.  

יריבתם של הספרס, פורטלנד מתקשה  עדיין לשחזר את הימים הגדולים, בה שיחקו בשורותיה  שחקנים כמו: קלייד  דרקסלר  וטרי פורטר,  אך דווקא במשחקי ההכנה הם הוכיחו שיש להם קו קידמי חזק בהנהגתו של מרכוס אולדריג', שיחד עם גרג אודן, הבחירה מספר 1 בדראפט, אמורים להשלים מטרייה אווירית מתחת לסל.  

פורטלנד רוצה להמשיך בקו החיובי של משחקי ההכנה ולנסות ולהפתיע את האלופים מטקסס, אך ככל הנראה הם יצטרכו לחפש את ניצחון הליגה הראשון במקום אחר. הספרס ינצחו בגלל הניסיון והאיכות.

במשחק נוסף  תארח לוס אנג'לס של קובי את יוסטון של יאו מינג, שרוצה השנה לקחת סוף סוף תואר.מאז עזיבת שאקיל, משהו לא טוב קורה ללייקרס, הקבוצה של פיל ג'קסון כבר לא מפחידה כמו בימיו של "שאק". יתרה מזאת, הלייקרס איבדה את כוח ההרתאה שלה.

 בראיינט מתעסק בתקופה האחרונה  פחות בכדורסל ויותר בויכוחים מיותרים עם המנהלים של הלייקרס, דבר שפגע במשחקי ההכנה של הקבוצה, שהפסידה בארבעה משחקים מתוך החמישה ששיחקה.

אך יש גם ללייקרס סיבה לחייך, חזרתו של הרכז, דרק פישר לקבוצה אמורה לתת ביטחון לצעירים שבסגל, ובנוסף לתרום לקבוצה בניסיונו העשיר בליגה, כדי לדחוף את הקבוצה צעד אחד קדימה לעבר עונה טובה יותר מאשתקד.

מנגד ניצבת לה קבוצתו של ריק אדלמן, שרוצה כבר לזכות בתואר, ולשחזר את הימים הגדולים של האקים אלג'ואון ורוברט הורי בשנות ה-90, בהם זכתה בשתי אליפויות.
הקו הקדמי  של הרוקטס מרשים ביותר וכולל שמות כמו,יאו מינג ולואיס סקולה שזו תהיה עונתו הראשונה, לאחר שהגיע אליה מטאו ויטוריה.     

גם בקו האחורי  של הקבוצה לא חסר כישרון, טרייסי מגראדי, הגארד המצטיין ביחד עם סטיב פרנסיס, שחזר לקבוצה לאחר שלא הסתדר בניקס, צריכים להוביל את הראקטות להשגים השנה. 

הרוקטס גם לא שיכנעו במשחקי ההכנה, לאחר שהפסידו בשלושה משחקים מתוך החמישה שהיו לה, אך הם קבוצה שעל הנייר יותר טובה ומוכשרת מהלייקרס והיא תנצח.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק