אפולון תמתין למזרחי עד שבת

הקבוצה הקפריסאית תשלח נציג לישראל על מנת לנהל משא ומתן להעברתו של יוסי מזרחי לאי השכן. במכבי פ"ת רומזים כי התפתחויות בנושא צפויות לאחר המשחק מול הפועל ת"א

יום רביעי 31 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
 קבוצת אפולון לימסול הקפריסאית תשלח ארצה נציג על מנת להיות בקשר עם  מאמנה של מכבי פתח תקווה יוסי מזרחי. גורם בכיר בקבוצה הקפריסאית אמר היום ל telesport : "אנחנו מאוד רוצים את מזרחי, אבל במכבי פתח תקווה ביקשו מאיתנו להמתין עד לסיום המשחק מול הפועל תל אביב. לדעתם, העיסוק בעזיבת המאמן עשוי לפגוע בהכנות למשחק. נשלח נציג לישראל שישוחח עם מזרחי".

אמש, בשעת לילה מאוחרת, קיים הבכיר הקפריסאי שיחה עם נשיא מכבי פתח תקווה, עמוס לוזון, והשניים סיכמו כי המגעים להעברתו של מזרחי לקפריסין יתחדשו ביום ראשון בבוקר.  

ל telesport נודע כי מנכ"ל הקבוצה הקפריסאית שהה בימים האחרונים בארץ ויחד עם הסוכן הישראלי אשר הרשקוביץ' עבד על טיוטת חוזה עליו אמור מזרחי לחתום החוזה אף הוצג לנשיא מכבי פתח תקווה, עמוס לוזון. 

כעת מסתמן כי במידה והפועל תל אביב תחליט לוותר על שירותיו של גיא לוזון הוא יתמנה לאלתר לתפקיד מאמן מכבי פתח תקווה ואילו מזרחי יעבור לקפריסין. 

מכבי פתח תקווה לא תתחזק בינואר 

במכבי פתח תקווה החליטו לרוץ עם הסגל הנוכחי עד לסיום העונה ולא להתחזק באופן משמעותי במהלך פגרת החורף. הבלם הזר שהיה אמור להיבחן בקבוצה בימים הקרובים לא יגיע בסופו של דבר. 

הקפטן מוראד מגמאדוב צפוי להיעדר ממשחק הליגה הקרוב מול בני יהודה באצטדיון בלומפילד. מגמאדוב לא מתאמן בימים האחרונים וסיכוייו לשחק במחזור הקרוב קלושים ביותר. 

אנשי עסקים מהמגזר הדתי הבטיחו להביא למשחק מאות צופים בהם ילדים רבים. בהפסקת המשחק יתקיים במגרש משחק נערות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק