מוני הראל: אנחנו במלחמה

יו"ת הפועל תל אביב, מוני הראל, התראיין לאתר הרשמי של הקבוצה: "אני לא מאמין שיש עוד קבוצה במצב שלנו שמקבלת כל כך הרבה תמיכה מהאוהדים שלה. לא מאמין שהיו הדלפות. לא מאמין שאנשים יורים על הבית שלהם"

יום שני 04 פברואר 2008
אשר גולדברג

יו"ר קבוצת הניהול של הפועל ת"א מוני הראל עובר בתקופה האחרונה ימים קשים כמו כל אוהדי הפועל ת"א. לקראת המשחק שיתקיים בשבת מול מכבי פ"ת אומר הראל לאתר הרשמי של הפועל תל אביב: "אני סומך על השחקנים ועל הצוות המקצועי לגמרי שיידעו להגיע מפוקסים למשחק בשבת ולהתעלם מכל אותם גורמים שהמטרה היחידה שלהם היא לגרום לעימותים בתוך הקבוצה ולנזק".

הראל נשאל על החיזוק שהפועל ת"א עשתה בפגרת החורף: "אני מרגיש שהתחזקנו בצורה הכי טובה שיכולנו בפגרה הזו.חיזקנו את הקבוצה ב-4 שחקנים שהצוות המקצועי רצה..שלומי ארבייטמן ۩הגיע להפועל מכניס כוח ועוצמה להתקפה.אלין טופוזקוב ודימטאר טלקיסקי כבר הראו שהם שחקנים ראויים וגם בעמדת המגן הימני הבאנו את עומרי קנדה שיעזור לנו אחרי פציעתו של דני בונדר.אין לי ספק שהקבוצה צריכה להישאר בליגה ואף יותר מזה.יש להפועל ת"א קבוצה חזקה מאודĦquot;.

בימים האחרונים עולים בתקשורת המון ליכלוכים מתוך חדר ההלבשה של המועדון.הראל מאוד לא אוהב את זה בלשון המעטה: "קשה לי להאמין שהדברים אכן נאמרו על ידי שחקנים או אנשים במערכת אבל אם כן זו בושה גדולה.אנחנו לא נסבול אנשים שיורים לתוך הבית שלה۝ ומסתתרים מאחורי תארים.אני חושב שכל המערכת של הפועל ת"א בשלב הזה צריכה להתרכז בדבר אחד וזה לבוא מוכנים למשחק בשבת ולנצח אותו כי בסופו של דברהכל תלוי רק בנו ולא באף קבוצה אחרת".

על ההרגשה הכללית שלו בימים האחרונים אומר מוני: "כמו כל ېחד שהקבוצה חשובה לו ברור שאלו ימים לא קלים אבל החוכמה היא להסתכל כבר לשבת הבאה, להתכונן, לנצח ולהמשיך קדימה.אנחנו במלחמת הישרדות ואין זמן להוריד את הראש".

לסיום העביר מוני הראל מסר לאוהדי הקבוצה: "אני לא מאמין שיש עוד קבוצה במצב שלנו שמקߑלת כל כך הרבה תמיכה מהאוהדים שלה.התרגשתי לראות את כמות האוהדים שבאו לאשדוד ושבוע לפני כן למשחק מול סכנין שהיה תחת גשם שוטף.אני מאמין שאוהדי הפועל המסורים ימשיכו כך גם בשבועות הבאים כי רק איתם נצא קדימה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק