רמלה שוב הפסידה לרמהש

כדורסל נשים: ללא דיאנה ג'קסון, שסיימה את העונה, שחקניות אלקטרה רמה"ש הקריבו למענה והשיגו ניצחון אדיר 69:71 מול אליצור רמלה. אוסטפלד: הניצחון למען דיאנה. רבי: יש הרבה בעיות

יום שני 04 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
המון דמעות, המון אמוציות ורגשות שרו על המגרש באולם ברמלה. דיאנה ג'קסון שנפצעה וכנראה סיימה את העונה, חיבקה את כל שחקניות רמה"ש לפני המשחק בדמעות, שהסתיימו בדמעות של אושר לאחר ניצחון 69:71 מול אליצור רמלה. 

אוסטפלד: הניצחון בשביל ג'קסון. אלי רבי: יש לנו בעיות מנטאליות

אורנה אוסטפלד אמר בסיום באושר: "אנחנו במשבר גדול וניצחנו עוד בלי הזרה. האהבה לדיאנה ג'קסון היא גדולה, השחקניות שיחקו בשבילה. הצלחנו לעצור את הרמלה מצויין. שמרנו אזורית כמעט כל המשחק, אני מאמינה בזה.

"תודה לאוהדים של רמלה שמפרגנים. יש טאקטיקה, אבל בעיקר הרבה נשמה בקבוצה הזו. דיאנה בכתה בפתיחה, וכעת אלה דמעות של אושר לאחר הניצחון". 
מירב דורי, שקלעה את סל הניצחון לרמה"ש: "אני אוהבת לקחת זריקות חשובות. לא חשבתי באותו זמן, אני שמחה שזה נכנס וניצחנו את המשחק. אתה עולה למגרש ונותן הכל, זה מעגל אנרגיות שתורם".

הצד המאכזב, אלי רבי: "שיחקנו היום מתחת לכל ביקורת. יותר מדי שחקניות לא היו מרוכזות הסיומת שלנו מתחת לסל הייתה רעה מאוד. משחק ההתקפה היה רע. מנטאלית לא באנו טוב למשחק. צריך להמשיך הלאה".

זהו הפסדה הראשון של רמלה בבית לאחר שלוש שנים ושני בסך הכל באולם החדש. חסרונה של דיאנה ג'קסון אומנם הורגש, אולם ההקרבה של שחקניות רמה"ש ששיחקו למענה הוכח בסיום. 

מירב דורי תרמה 17 נקודות, אבל שתי נקודות החשובות היו בסיום, כאשר התוצאה הייתה שוויון 69:69 ואז דורי הצליחה להעלות את האורחת ליתרון. בסיום שיי דורון ניסתה לסחוט הארכה, אך הכדור שלה התגלגל על הטבעת וחמק החוצה. 

רמה"ש ממשיכה לשמור על המקום הראשון בטבלה, ולאחר שתי הניצחונות מול היריבה המושבעת, רמלה תצטרך לעבוד קשה במיוחד כנגד העניין המנטאלי.

תוצאות נוספەת מהיום (שני): הפועל תל אביב - מכבי אשדוד 75:65, בנות רעננה/הרצליה - בני יהודה 71:80, מתנ"ס תל כביר - אליצור רמלה 93:96.

תגובות

טלספורט בפייסבוק