פדרציה: ישראל מול צ'כיה

נבחרת הנשים של ישראל בטניסĠקיבלה את ההגרלה הקשה ביותר שיכולה היתה לצפות לה. ואידיסובה וספארובה יגיעו לישראל ב-26-27 לאפריל. אובזילר: "זה טוב לפחות שהמשחקים בבית"

יום שלישי 05 פברואר 2008
אורית מרום

נבחרת הפדרציה של ישראל לא יכולה היתה לצפות להגרלה קשה יותר מזו שקיבלה היום בהגרלת משחקי שלב ההצלבה של הבית העליון של גביע הפדרציה בטניס.

ישראל הוגרלה מול נבחרת צ'כיה, שהיא למעשה הנבחרת הטובה ביותר מבין אלו שיכולה היתה לקבל. בין הנבחרות שישראל היתה צפויה לקבל היו גם יפן, ארגנטינה או אוקראינה.

לזכותה של ישראל יאמר כי תארח ېת המשחקים ב-26 וב-27 לאפריל כשההנחה היא שהמשחקים ייערכו ברמת השרון.

הטניסאית מספר אחת של צ'כיה היא ניקול ואידיסובה אשר שייכת כבר שנים לצמרת העולמית של הטניסאיות וכיום היא מדורגת במקום ה-15 בעולם. מספר 2 של צ'כיה היא לוסי ספארובה המדורגת במקום ה-31 בעולם. בצ'כיה משחקת גם קלארה זקופלובה המדורגת כיום במקום ה-70 בעולם. 

מאמן הנבחרת הוא פטר פאלה. לצ'כיות גם שחקנית זוגות מצוינת, קווטה פשקה המדורגת 8 בעולם בזוגות.
  
יהיה זה משחק הבית השני ברציפות של ישראל אחרי ההפסד לרוסיה בסוף השבוע האחרון.  המנצחת במשחק תשרוד בבית העליון והמפסידה תצנח לבית נחות יותר, במטרה לחזור למשחקי ההצלבה. 

שחר פאר אמӨה כי: "אני שמחה שאנחנו משחקות שוב בבית. זו נבחרת לא קלה בכלל עם שתי שחקניות מצוינות, ואידיסובה וספארובה. יש עוד הרבה זמן עד אפריל, ונראה באיזה כושר אנחנו נגיע ובאיזה כושר הן יגיעו. אחרי הסוף שבוע המיוחד שכולנו עברנו כנבחרת, אני מחכה כבר למפגש בעוד חוӓשיים. האווירה הייתה מצוינת ואני מאוד נהניתי. הקהל נותן אנרגיות מדהימות ואני שמחה שתהיה לנו עוד הזדמנות לשחק לפניו, ושלקהל תהיה עוד הזדמנות לבוא ולעודד אותנו". 

ציפי אובזילר, המחבט מספר 2 של ישראל, הנמצאת עתה בטەרניר בבנגקוק, אמרה ל- telesport: "זה טוב לפחות שהמשחקים בבית".

תגובות

טלספורט בפייסבוק