אנחנו מכבדים את חיפה

חלוץ בית"ר ירושלים ברק יצחקי, התייחס הערב באימון הקבוצה למפגש הקרוב מול מכבי חיפה בקריית אליעזר. טל צפוי לפתוח ולצפות להפתעה שמכינים לו אוהדי חיפה

יום חמישי 01 נובמבר 2007
אסף שקד

מעודדת מהניצחון הגבוה אתמול על הפועל תל אביב בגביע הטוטו, ערכה היום בית"ר ירושלים אימון שהתנהל באווירה טובה לקראת המשחק ביום ראשון מול מכבי חיפה. 

מי שיתפוס במשחק הקרוב את הכותרות הראשיות הוא הקשר עידן טל, שישחק לראשונה בקריית אליעזר מול האקסית. האוהדים הירוקים מהכרמל עמלו בימים האחרונים על "הפתעה" מיוחדת עבור טל בדמות אלפי מטבעות קרטון שיזרקו למגרש כשקשר בית"ר ירושלים יעלה לכר הדשא.

טל עצמו שומר על שתיקה לקראת המשחק. בסביבתו של השחקן הסבירו היום: "עידן מודע למה שמכינים לו בחיפה, אבל הוא שחקן מספיק מנוסה ויש לו את התמיכה של בית"ר על מנת שזה לא יפגע בו. זה יהיה מפגש מעניין מאוד בשבילו והוא מייחס חשיבות גדולה למפגש מול האקסית. קשה לי להאמין שכל ההפתעות של אוהדי חיפה יפגעו בו, להפך. הוא רעב להשתפר ממשחק למשחק וזה מפגש שתפור בדיוק בשבילו".

יצחק שום יקיים רק מחר בבוקר את האימון המסכם בו יגבש את ההרכב שיפתח בקריית אליעזר, אך כמו שנראים הדברים כעת ימשיך טל לפתוח בהרכב, לאחר היכולת הטובה שהציג מול הפועל ומכבי ת"א במשחקים האחרונים. שום מודע גם למוטיבציה בה נמצא השחקן לקראת המשחק וזהו שיקול נוסף שאמור להשאיר את טל בהרכב.

השאלה הגדולה שצפויה להעסיק את שום עד ליום המשחק היא מי ישלים את חוליית הקישור בנוסף לזנדברג ודרק בואטנג. האם יהיה זה גל אלברמן, שפתח אתמול בהרכב והציג יכולת טובה, או שמא יהיה זה אבירם ברוכיאן שנמצא בתקופה נהדרת לאחרונה. מי שעוד נמצא ביכולת נהדרת לאחרונה הוא החלוץ ברק יצחקי, שאמר הערב לטלספורט: "למרות שאנחנו במקום הראשון, כל משחק בליגה הזאת הוא משחק קשה, על אחת כמה וכמה כשאתה משחק בקריית אליעזר. בעבר כשהיינו מגיעים לחיפה היינו מגיעים כאנדרדוג, היום זה בדיוק ההפך, אבל למרות זאת אנחנו מכבדים את חיפה ומודעים ליכולת שלהם".

על המפגש מול החברים לשעבר- דנין ואפק, אמר יצחקי: "בליגה שלנו זה לא דבר מוזר לפגוש חברים ששיחקת איתם בעבר. דנין חבר טוב מאוד שלי ואנחנו שומרים על קשר יומיומי, אבל במשך 90 דקות אני מניח את החברות שלי איתו ועם אפק בצד ומרוכז רק במשימה שלנו להשיג שלוש נקודות. כמובן שזה יהיה קצת מוזר לשחק מולם בפעם הראשונה- אבל מפגשים כאלה הם חלק מהמשחק".

בנוסף התייחס החלוץ לחשיבות הקהל, שצפוי למלא את האצטדיון מפה לפה: "במשחקים מהסוג הזה הדחיפה של הקהל היא חשובה מאוד. הבנתי שכל הכרטיסים ליציעים של בית"ר כבר אזלו וזה משחק לטובתנו. אני מאמין שעם התמיכה של הקהל והיכולת שבה אנחנו נמצאים- נשיג את המטרה שלנו".

 

 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק