ברוסיה זועמים על ישראל

התאחדות הכדורגל הרוסית זועמת על איכות הכרטיסים שנשלחו מישראל לקראת ההתמודדות בין שתי הנבחרות ומעכבת את הפצתם לאוהדים. דובר רוסי :"איך בישראל הצליחו למצוא נייר כל כך גרוע?"

יום שישי 02 נובמבר 2007
אלכס נירנבורג

האווירה לקראת ההתמודדות בין נבחרות ישראל ורוסיה באצטדיון רמת גן בעוד כשבועיים וחצי הולכת ומתחממת. התאחדות הכדורגל הרוסית שיגרה לפני מספר ימים מכתב תלונה חריף להתאחדות הישראלית בגלל איכות הכרטיסים שנשלחו לרוסיה מישראל. 

ברוסיה טוענים כי הכרטיסים שהגיעו מישראל הודפסו על נייר באיכות ירודה וכתוצאה מכך חלק מהכרטיסים נקרעו וחלק אחר הגיע לרוסיה ללא תלוש הביקורת. בשלב זה מעכבת ההתאחדות הרוסית את הפצת הכרטיסים לאוהדים.  

דובר ההתאחדות הרוסית, אנדריי מולוסולוב, אמר לסוכנות הידיעות "ריא נובוסטיי": "בתלוש הביקורת של הכרטיס נמצא המנגנון המגן עליו מפני זיוף. במצב הנוכחי יש חשש גדול שהכרטיסים יזוייפו. אני לא מבין למה אי אפשר היה להדפיס את הכרטיסים במדפסת צבעונית. אני גם לא יודע איך הם מצאו את הנייר שעליו הודפסו הכרטיסים. מאוד קשה למצוא נייר באיכות גרועה שכזו. שגרתי מכתב תלונה להתאחדות הישראלית אבל עד היום לא קיבלתי תשובה".  

מולוסולוב הוסיף כי הדבר יוצר בעיה גדולה בהפצת הכרטיסים לאוהדים הרבים המבקשים להגיע מרוסיה לישראל: "אנחנו לא יודעים מה לעשות. אם המצב לא ישונה נקים מטה מיוחד בישראל ושם נפיץ את הכרטיסים לאוהדים שלנו. המצב לא אידיאלי אבל זה מה יש". 

במדינות אירופה נהוג להדפיס כרטיסי כניסה למשחקים על נייר משובח על מנת לשמור על איכותו ולהקטין את הסיכוי לזיופים. ההערכה היא שכ 7000 אוהדים יגיעו מרוסיה לישראל לקראת המשחק.   

ממשרד הכרטיסים "לאן" המטפל בהפצת הכרטיסים למשחק נמסר: "התלונה שהגעה מהרוסים מדברת על כך שמתוך 4500 כרטיסים שנשלחו אליהם ל 20 נתלשו ספחי הביקורת. הם ביקשו להחליף את הכרטיסים האלו והדבר בוצע באופן מיידי".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק