אני מתרגש לקראת מכבי

דיוויד בלאט, מאמן אפס פילזן, מתכונן למפגש מול מכבי בשבוע הבא : "הולך להיות משחק מאוד קשה ומסקרן. אי אפשר לשכוח את הימים בהם הייתי שותף במכבי"

יום שישי 02 נובמבר 2007
שלמה חסיד
המאמן הישראלי דיוויד בלאט, ישחק במשחק הבא של היורוליג עם קבוצתו אפס פילזן מול מכבי ת"א. בלאט שזכה באליפות אירופה עם רוסיה במהלך הקיץ אמר לקראת המשחק: "זה משחק פיקנטי ומרגש. נגד מכבי תמיד קשה לשחק ואני מאמין שגם הפעם יהיה לנו מאוד קשה". 

"בסך הכל אנחנו בשלב מוקדם של העונה, זה רק שלב א' ואף קבוצה עדיין לא בשיא הכושר, אבל עדיין, אני מבין שהמפגש מעורר עניין בישראל. אני אוהב את מכבי, זה מפגש בתוך המשפחה ואי אפשר לשכוח את ימי חמישי בהם הייתי שותף ביחד עם מכבי. מכבי זה אחד המועדונים המפוארים ביותר ביבשת והיה לי כבוד גדול לעבוד בו. אני מאחל למכבי הצלחה מכל הלב העונה".

מכבי לא פתחה את העונה בצורה משכנעת.

"אנחנו רק בתחילת נובמבר, כל הקבוצות עדיין לא בשיא הכושר. המשחק מול ריטאס הוא משחק קשה ביותר. זו קבוצה מצויינת עם אולם ביתי מאוד והיה ברור שמכבי תתקשה. אף משחק ביורוליג השנה איננו קל. הרמה מאוד גבוהה ואי אפשר לצפות מקבוצה חדשה בסך הכל, שתתחבר על המקום ותיתן הצגות על ההתחלה. צריך לתת לעודד קטש זמן ואני בטוח שהקהל של מכבי יהנה השנה".

גם פילזן לא ממש הרשימה עד עכשיו.

"אמרתי כבר, אנחנו בתחילת הדרך וצריך זמן וסבלנות. אנחנו לא מודאגים ונמשיך לעבוד קשה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק